Şap Nem Alma

Şap Nem Alma
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 3,8 Puan verildi

Şap Nem Alma

Şap Nem Alma işleminde kullanılan kurutma cihazının yüksek üfleme gücü haricinde ara vermeden çalışabilme özelliği de bulunmaktadır.

Bu özellik sayesinde şap atılan alan normalden çok daha hızlı bir şekilde kurutulabilmektedir.

Ancak bu kurutmayı bu şekilde gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır.

Bu hususların başında cihazı ara vermeksizin çalıştırırken deposunun dolmamasına dikkat edilmelidir.

Kurutma cihazları güvenlik açısından fevkalade bir donanıma sahip olduğu için deposu dolduğu anda otomatik olarak çalışmayı durdurmaktadır.

Bu durumda da cihazın düzenli şekilde kontrolü gerekebilir. Bu kontrol sağlamak içinde ekstra iş gücü çalıştırmak gerekebilir.

Ancak firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz kurutma cihazlarımızda bulunan bir özellik ile bu ekstra iş gücüne ihtiyacınız kalmayacağı gibi deponun dolma ihtimali de ortadan kalkmaktadır.

Cihazlarımızın deposuna bir tahliye hortumu takılabilmektedir. Bu tahliye hortumu cihazımızın teslimi sırasında tarafınıza iletilmektedir.

Bu hortumu cihazımızın deposunun arka kısmında bulunan girişe taktığınızda yoğuşmaya uğrayarak suya dönüşen nem bu hortum sayesinde depo içerisinde birikmemekte dış ortama tahliye edilmektedir.

Böylece hem ekstra iş gücünden hem de deponun boşaltılması sırasında kaybedilecek zamandan kurtulunacaktır.

Şap nem alma firması olarak bizden kurutma cihazı temini yapmak istediğinizde adresinizi ve kurutma yapacağınız alanın metrekaresini tahmini olarak söylemeniz doğru cihazın adresinize kadar iletilmesini sağlayacaktır.

Cihazın teslimi sırasında nasıl kullanılması gerektiği konusunda uygulamalı olarak bir gösterim yapılmakta ve cihaz kullanımı sırasında yararlanabileceğiniz tüm aparatları ile çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Şap nem alma işlemlerinizi sağlıklı, kontrollü ve hızlı bir şekilde yapabilmeniz için kurutma cihazından faydalanmanız gerekmektedir.

Kurutma cihazı dışında uygulayacağınız hiçbir yöntemde istenilen başarıya ulaşmanız mümkün olmamakta, bu yöntemler o an için işe yaramış gibi görünmüş olsalar da çok kısa bir zaman dilimi içerisinde pek çok olumsuzluk ve istenmeyen olaylar ile karşılaşmanız kesindir.

Şap atılması gerçekten çok önemli bir işlem olmakta olup baştan savma olmamalı ve şap düzgün her tarafı eşit atılmalı ve dolgusu sert olmalıdır.

Şap çok iyi kurutulmalı kesinlikle bırakılıp hani kendi kurusun nasıl olsa güneş kurutur mantığı olmaması gerekir mutlaka normal kurutma yani şap kurutma cihazı ile her tarafı eşit kurutulması gereklidir.

Eşit kurutulmayan şap daha sonrası kurutulmamış olan da çökme, yamulma, içeri göçme gibi sorunlara yol açarak üstüne yapılacak olan işlemi de bozacaktır.

Özellikle bazı inşaat firmaları yapmış olduğu yapıların maliyetini düşürmek için kurutma cihazı kiralamaktan kaçınırlar ama şunu düşünmemekteler doğul kurutma yöntemi her zaman daha maliyetlidir.

Biz o yüzden diyoruz ki gelin inşaat alanlarınızın şap kurutmasını profesyonel kurutma cihazlarla yapın.

Hem bu şekilde işiniz hızlanacak hem de yapılarınız düzgün ve sağlam olacaktır.

Firmamız aracılığı ile satın alabileceğiniz ya da günü birlik kiralayabileceğiniz şap nem alma kurutma cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz.

#şapnemalma #şapnemialma #şapnemalmakurutma #şapnemalmacihazı

( Toplam Oy : 49 ) ( Oyveren : 13 ) ( ortalama : 95 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Şap Nem Alma işleminde kullanılan kurutma cihazının yüksek üfleme gücü haricinde ara vermeden 24 saat nem alma kurutma yapabilme özelliği de bulunmalıdır.
  • CRN NEM KURUTMA