Yapı Kurutma

Yapı Kurutma
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 5 Puan verildi

Yapı Kurutma

Yapı kurutma alanında ülkemizde bütün sorularınıza olumlu şekilde yanıt verecek cihazları ısımak adı altında bulabilirsiniz.

Isımak ısıtıcı ile yapı kurutma işlemleri kısa sürede tamamlanabilmektedir. Yapıların sağlıklı bir şekilde teslim edilebilmeleri için tamamen kurutulması gerekmektedir.

Her mevsim farklı sıcaklık değerleri olduğu için kuruma süresi de aylarca süren bir zaman dilimini alabilmektedir.

Bu kadar uzun bir süreyi beklemek yapı sahiplerini maddi ve manevi olarak olumsuz etkileyebileceği gibi aynı zamanda kurutma işleminde de garantili bir sonuç elde edilememektedir.

Bütün bu sorunlar göz önünde bulundurulurken aynı zamanda yapıyı oluşturan bütün malzemelerin de ıslaklıktan dolayı yapısal olarak olumsuz etkilenmelerini de düşünmek gerekmektedir.

Yeni oluşan yapılarda meydana gelen sıvaların dökülmesi, boyaların kabarması veya rutubet gibi sorunlar kurutma işleminin yapılmadığından dolayı veya yetersiz yapılmasından dolayı ortaya çıkmaktadır.

İleride yaşanabilecek bu ve benzeri sorunlar ile karşılaşmamak için yapılması gereken ısımak ısıtıcılar ile yapının sağlıklı bir şekilde kurutulmasıdır.

Yapı Kurutma İşleminde Hangi Cihazlar Kullanılır?

Kurutma işleminin yapılacağı alanın genişliğine göre seçebileceğiniz ısımak ısıtıcılar ile yüksek ısı vererek yapının kurutulmasını sağlayabilirsiniz.

Isımak yapı kurutma cihazı çeşitleri arasında elektrikli ürünleri bulabileceğiniz gibi mazotlu ve benzinli çalışan çeşitleri de bulmanız mümkündür.

Dilerseniz ısımak yapı kurutma cihazı kiralama hizmetimizden de faydalanarak kısa süreliğine ihtiyacınız olan cihazları temin edebilirsiniz.

Peki yapıları kurutma işleminin nasıl yapılması daha sağlıklıdır? Bizler kurutma alanında profesyonel hizmet veren bir firma olarak sizlere ilk olarak yapıdaki ıslaklık boyutunu belirlemenizi önermekteyiz.

Böylelikle nasıl bir yol izlemeniz yönünde de fikir sahibi olabilirsiniz. Bu tespitlerin yapılmasındaki bir diğer önemli sebep de hangi cihazı kullanmanızda sizlere yol göstermesidir.

Her ısıtma cihazı ile istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Özellikle tamamlanmış olan yapılarda tesisatlardan tutun da zemin döşemelerinin altına kadar kurutma işleminin yapılması gerekebilir.

Bunun için de yüksek bir ısı veren ısıtıcıya ihtiyacınız olacaktır. Yapıda nem kurutma işlemi yapacağınız alanın büyüklüğüne göre ısımak ısıtıcılar arasından seçim yapabilirsiniz.

Isımak ısıtıcıların yapı kurutmada bu kadar sık tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden birisi de eşit oranda yüksek ısı vermesidir.

Kurutma işleminin ne kadarlık bir süre sonunda tamamlanacağını tam olarak bilemeyebilirsiniz.

Nem ve ıslaklık düzeyine göre doğru bir şekilde önereceğimiz cihaz ile kısa sürede yapı kurutma işlemini yapabilirsiniz.

Yapı Kurutma Cihazı Kaç Saat Çalıştırılmalıdır?

Kurutma işlemini yaparken kullandığınız ısıtıcının çalışma süresi boyunca herhangi bir verim düşüklüğü yaşamaması gerekmektedir.

Kiralık ısımak yapı kurutma cihazı hizmetimizden faydalanarak temin ettiğiniz ısıtıcılar da kullandığınız süre boyunca yaşayacağınız herhangi bir sıkıntıda yine profesyonel hizmet veren ekip arkadaşlarımız sizlere destek olmaktadır.

Isımak mazotlu bacalı ısıtıcı ile kışın veya soğuk havalarda ısınma probleminizi ortadan kaldırırken kış mevsiminde daha fazla meydana gelen ıslaklığı da aynı zamanda kurutarak yapının içine işlemesine de engel olmaktadır.

Cihaz içindeki yakıt bitene kadar uzun süreli bir çalışma hizmeti sunarken sürekli aynı eşitlikte ısı vermesindeki en önemli etkenlerden birisi de motorunun herhangi bir şekilde ısınmamasıdır.

Böylelikle cihaz ısındığı için kapatmak zorunda kalmaz ve aralıksız olarak cihazı çalıştırarak kurutma işlemine devam edebilirsiniz.

Yapılarda merdivenlerdeki nemin veya ıslaklığın kurutulmasında ısımak ısıtıcıları oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yapı Kurutma Cihazı Hangi Alanlarda Kullanılır?

İstediğiniz yerde kolaylıkla  yatay veya dikey olarak monte edebilir ve istediğiniz süre zarfında ısı değerlerini otomatik olarak ayarlayarak çalıştırabilirsiniz.

Sadece yapılarda değil şantiyelerde de sıklıkla tercih edilen ısımak ısıtıcılar gerekli emniyet özellikleri ile de her ortamda sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanım sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Nem ve Islaklığın yoğun olduğu bölgeleri daha etkili bir şekilde kurutulmasını da sağlayabilirsiniz.

Yapı kurutma cihaz çeşitleri ve ısımak ısıtıcıların özellikleri hakkında bilgi edinmek içi bizleri arayabilirsiniz.

#yapıkurutma #yapınemalma #yapınemalmakurutma #yapıkurutmacihazı #ısımak #crnnemkurutma


Önceki Sayfa :

« Şap Kurutma

Sonraki Sayfa :

Bina Kurutma »
( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Yapı kurutma alanında ülkemizde bütün sorularınıza olumlu şekilde yanıt verecek cihazları ısımak adı altında kiralık yapı kurutma cihazlarını bulabilirsiniz.
  • CRN NEM KURUTMA