Sıva Kurutma

Sıva Kurutma
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 3,5 Puan verildi

Sıva Kurutma

Sıva Kurutma özellikle inşaat maliyetlerinin daha fazla düşürülebilmesi için kullanılması gereken sistemlerin başında gelmektedir.

Günümüzde inşaat sektörünün kâr marjının düşmesi sebebiyle inşaat yapım sürelerinin kısalması son derece gerekli bir durum halini almıştır.

Bu inşaat yapım sürelerini sıva nem alma cihazlarını kullanarak zamandan tasarruf edebilmeniz mümkün olmaktadır.

İnşaatların yapım aşamasında yukarıda saymış olduğumuz kısımların sağlıklı bir şekilde kurumaması inşaatı yapmakta olan firmanın imajına zarar verebilecektir.

Sıva işlemleri bir inşaat çalışmasında baya zaman alan bir uygulama eğer zamanında kurutma olmazsa inşaatın teslim tarihi uzatacak olup firma ismi işi zamanında teslim edemeyen firma olarak belirlenecektir.

Sıva nem kurutma cihaz pazarlamasını yapmakta olan firmamız bu gibi durumlardan kurtulabilmeniz için hizmet vermektedir.

Sıva nem alma kurutma cihazları son derece yüksek teknolojiye sahip olduğu gibi, tahmin edilen süreden çok daha kısa bir zamanda kurutma sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır.

Gerek yeni yapılmış sıvanızı gerekse de yapımının üzerinden geçmiş ve iyi kurutulmadığı için nemlenmeye yüz tutmuş sıvanızı kurutmaya yardımcı olur.

Kurutma cihazlarımız aralıksız çalışabilme özelliği sayesinde aylarca sürebilecek bir kurutma çalışmasını maksimum 1 ay gibi bir sürede tamamlayabilmektedir.

Nem alma cihazı özellik bakımından her türlü alanda kullanabilecek şekilde tasarlanmış olup, üstün çalışma performansı sayesinde alanın genişliğine ve yüksekliğine bakmaksızın her türlü olumsuz hava koşulunda bile çalışabilmekte ve performansından hiçbir şey kaybetmemektedir.

Sıva nemi kurutma sistemleri kullanım açısından son derece kolay olmakla birlikte bir kere uygulamalı olarak gösterildikten sonra herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ayrıca taşınabilir olması geniş yerlerde farklı alanlarda kullanımı açısından büyük bir kolaylık sunmaktadır.

Sıva kurutma ya da sıva üzerinde oluşan nemi kurutmada değil, dış etkenlere (yağmur, kar, fırtına, tipi vb.) ya da iç etkenlere (su borularında meydana gelen kaçaklık) bağlı olarak ortaya çıkabilecek nemlenme sorunlarına karşı da kullanılabilmektedir.

Bu tarz durumlar genelde eski binalarda meydana gelmekte ve binaların pek çoğu sırf bu nem almadan dolayı tadilat yapılmakta ya da restorasyon çalışmasına tabi tutulmaktadır.

Böyle bir durum ile karşılaşıldığında cihazı nem olan yere konumlandırılarak ortamda mevcut olan nemi yoğunlaştırma teknolojisini kullanarak nemi suya dönüştürmekte ve ortamdan uzaklaştırmaktadır.

Bu işlemden sonra sıva tamamen kaldırılmalı ve tekrar uygulandıktan sonra hızlı ama kontrollü bir şekilde Sıva kurutma aracılığı ile kurutulmalıdır.

Her türlü kurutma işleminiz için kullanabileceğiniz sıva kurutucu cihazlarını firmamızdan dönemsel çalışmalarınız için kiralayabilir ya da daimî olarak satın alıp farklı projelerinizde kullanabilirsiniz.

Sıva nem kurutma cihazı kiralamak ya da satın almak istediğinizde firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Firmamızın teknik personelleri tarafından cihaz adresinize kadar getirilecek ve kullanımı hakkında gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapıldıktan sonra cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilecektir.

Firmamız aracılığı ile satın aldığınız ya da kiralamasını yapmış olduğunuz nem cihazı için gerekli olabilecek tüm aparatlar teslim sırasında tarafınıza teslim edilecek ve cihazdan en iyi verimi alabilmeniz için küçük ipuçları tarafınızla paylaşılacaktır.

Sıva kurutma ve nem alma işlemlerinizde alanın en iyilerinde başı çekmekte ve kısa sürede gayet sağlıklı işler çıkararak inşaatlarınızı hem vakti hem de nakdi olarak kâra geçirmektedir.

#sıvakurutma #sıvanemkurutma #sıvanemikurutma #sıvakurutmafirması #sıvakurutmahizmeti #sıvakurutmacihazı


Önceki Sayfa :

« Nem Alma Cihazı TTK 200

Sonraki Sayfa :

Depo Kurutma »
( Toplam Oy : 28 ) ( Oyveren : 8 ) ( ortalama : 87.5 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Sıva Kurutma özellikle inşaat maliyetlerinin daha fazla düşürülebilmesi için kullanılması gereken sistemlerin başında gelmekte olup aynı zamanda tasarruf sağlar
  • CRN NEM KURUTMA