HAKKIMIZDA


BİZİMLE ÇALIŞIN, BİR ADIM ÖNDE OLUN...

Biz Kimiz, Çalışma Şeklimiz Nedir.

Nasıl Çalışıyoruz, Nasıl Sonuçlandırıyoruz...

  • Kurutma Ücretsiz Keşif

    Ücretsiz Keşif

  • Kurutma Alanı Planlaması

    Kurulum Planlama

  • Nem Kurutma Cihazı Kurulumu

    Cihaz Kurulumu

  • Nem Alma Kurutma Cihazı
Crn Nem Kurutma Firması

Bizkimiz?

2014 Yılında Kurulan Firmamız inşaat alanında Kurutma ve Isıtma olarak hizmet vermektedir.

Profesyonel ekibimizle kurutma garantili işlere imza atmaktayız. Kurutma öncesi yerinde keşif yapar uygunluk doğrultusunda nem kurutma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Kurutma alanında hizmetlerimiz ise ; Nem Kurutma Nem Alma, Şap Kurutma, Sıva Kurutma, Beton kurutma, İnşaat Kurutma, Parke Kurutma, Nem Alma Kurutma, Epoksi Kurutma, Duvar Kurutma, Zemin Kurutma gibi bir çok alanda ve mekanda hertürlü ortamda kabus olan nemli alanlar sorunsuz bir şekilde kurutulması sağlanır.

Isıtma alanında hizmetlerimiz ise ; Sera Isıtma, Atölye Isıtma, Şantiye Isıtma, Düğün Salonu Isıtma gibi bir çok alanda hem ısıtma hem ısımak ısıtıcı ile kurutma alanında ; Isıtıcı ile İnşaat Kurutma, Isıtıcı ile Yapı Kurutma, Isıtıcı ile Bina Kurutma, Isıtıcı ile Beton Kurutma ve tüm İnşaat alanlarında kullanılan mazotlu ve Elektrikli ısıtıcı cihazları kiralama hizmetimiz mevcut.

Türkiye'de birçok il ve ilçelerde hizmet veren firmamız özellikle İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara ve birçok ilde tam faliyetlerimize devam ederek sizlere hizmet ediyoruz.

Özellikle Cihaz Kiralama üzerine Elektrikli Isıtıcı ve Mazotlu Isıtıcı hizmeti veren firmamız isteğinizde Nem Alma Cihazı satışı ve desteği vermektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi hizmet kalitesi anlayışıyla çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Son Teknolojiye Sahip Profesyonel Nem Alma ve Kurutma Cihazlarımızla Yaşam Alanlarınızdaki Nem, Rutubet, Küf Gibi İnsan Sağlığını son derecede etkileyen ve Eşyalarınıza zarar veren nemli ortamlardan sizi kurtarmak ve sağlıklı bir yaşam alanı sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Türkiyenin Vazgeçilmez Nem Kurutma Firması olarak ve Sloganımız ile bu yola devam ediyoruz.

"CRN NEM KURUTMA NEMTEK KURUTMA KURULUŞUDUR"

Kurumsal Orta Reklam