Isımak Mazotlu Sıva Kurutma Cihazı

Isımak Mazotlu Sıva Kurutma Cihazı
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 3 Puan verildi

Isımak Mazotlu Sıva Kurutma Cihazı

Isımak Mazotlu Sıva Kurutma Cihazı ile inşaatlarınızda yeni uyguladığınız sıvanızı kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde kurutmanıza yardımcı olmaktayız.

Mazotlu sıva kurutma cihazı kiralama ve satışını yapmakta olan firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmakta ve cihazı adresinize kadar teslim etmektedir.

Mazotla çalışmakta olan cihazımız kullandığı mazotun tamamını ısı enerjisine çevirmekte ve bu sayede yüksek bir üfleme gücüne sahip olmaktadır.

Sahip olduğu yüksek üfleme gücü ile sıvaların kurumasını vakit kaybetmeden gerçekleştirmekte ve binaların uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Yüksek üfleme gücünü sadece bir noktaya değil konumlandırıldığı yere ve kurutulacak alana göre tüm alana üfleyen cihazımız 100 metre uzaklığa kadar üfleme gücüne sahiptir.

Sıva kurutma cihazı mazotlu olmasından dolayı son derece yüksek güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Cihazımız ara vermeden çalışabilme özelliğine sahiptir.

Bu özelliği sayesinde sıvayı çok daha kısa sürede kurutabilmektedir. Ara vermeden çalışması sırasında motor ısınması söz konusu olmadan ve performansından en küçük bir şey kaybetmeden çalışmaktadır.

Sıva kurutma işlemi eğer kurutma cihazı kullanılmadan güneş ışığından faydalanarak sıva kurutma işlemi yapılırsa hem binanın sıvası sağlıklı kuruyamayacak hem de bu durum vakit kaybına neden olacak ve inşaat zamanında tamamlanamayacaktır.

Ayrıca sıva kurutma işlemi eğer cihaz ile yapılmaz ise sıvanın üzerine uygulanan diğer malzeme ve uygulamalarda sağlıklı olmayacak ve sıvanın nemi bu malzemeleri de etkileyecek ve malzemelerin deforme olmasına neden olacaktır.

Bu sebeplerden dolayı sıva kurutma cihazı kullanmak inşaat ve yenileme çalışmalarınızda hem vakitten hem de nakitten kâr etmenizi ve binayı tamamlanması ön görülen zamanda teslim etmenizi sağlayacaktır.

Kiralık mazotlu sıva kurutma cihazı kullanımı son derece kolay olmakla birlikte zorlu çalışma ve hava koşullarına uygun olarak üretilmiştir.

Büyük alanlarda farklı bölümlerde ve inşaat alanlarının yüksek kısımlarında kullanılabilmesi için tekerlekli olarak üretilmiş olup rahatlıkla taşınabilmektedir

Cihazımız ara vermeden çalışma esnasında aynı zamanda yakıt ikmali de yapabilmekte olup bu durumun hiçbir şekilde ne cihaza ne de ortama bir zararı bulunmamaktadır.

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için cihaza bir aparat takılması gerekmektedir. Bu aparat sayesinde cihaza çalışma esnasında yakıt eklenebilmektedir.

Yakıt ikmali için gerekli olan bu aparat cihaz teslimi sırasında teknik personellerimiz tarafından tarafınıza teslim edilecektir.

Isımak mazotlu sıva kurutma cihazı yanlış kurutulmuş veya tam olarak kurutulmamış sıvaların nemlenmesinden dolayı ortaya çıkan sorunlarınızı da kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Sıvada oluşan nemlenmeyi yoğunlaştırıp suya çevirdikten sonra su haznesine çeken ve nemi ortamdan uzaklaştırıp ortamda mevcut olan nemi dengeleyen cihazımız bu işlemi çok kısa sürede yapmakta ve sonrasında yapılacak olan çalışmaların hem hızlı hem de sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Cihazımızı nasıl kullanacağınız teslim sırasında teknik personellerimiz tarafından uygulamalı olarak tarafınıza aktarılmakta olup, cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Kiralık ısımak mazotlu sıva kurutma cihazı performansı ile sınıfındaki diğer cihazlara fark atmakta ve kafa karıştırmayan sade kullanımı ile son derece cazip bir cihaz olduğunu aldığı memnuniyetler ve müşterilerinin sorunlarını kısa sürede çözmesiyle göstermiştir.

Cihazı kiralama talebiniz tarafımıza ulaştığında cihaz vereceğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırılacak ve teknik personellerimiz eşliğinde gerekli kontroller ve ilk kullanım yapıldıktan sonra kullanım sırasında gerekli olabilecek tüm aparat ve malzemeler tarafınıza iletilecektir.

Isımak mazotlu sıva kurutma cihazı kullanımı ile inşaatlarınızı zamanında ve sağlıklı bir şekilde teslim edebilecek ve inşaatını gerçekleştirdiğiniz bina uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanılacaktır.

#ısımakmazotlusıvakurutmacihazı #mazotlusıvakurutmacihazı #sıvakurutmacihazı #sıvakurutma


Önceki Sayfa :

« Şap Nem Alma
( Toplam Oy : 27 ) ( Oyveren : 9 ) ( ortalama : 75 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Isımak Mazotlu Sıva Kurutma Cihazı ile inşaatlarınızda yeni uyguladığınız sıvanızı kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasına biz yardımcı olmaktayız.
  • CRN NEM KURUTMA