Isımak ile Yapı Kurutma

Isımak ile Yapı Kurutma
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 5 Puan verildi

Isımak ile Yapı Kurutma

Isımak ile yapı kurutma inşaat sektöründe kesinlikle yapılması gereken bir yapı kurutma uygulaması olup ileride oluşacak nem, küf, rutubetin önüne geçilmiş olacaktır.

Isıtıcı ile yapı kurutma sadece yapım aşamasında değil hazır olan yapılarda da kolaylıkla yapılabilmekte ve etkili bir şekilde sonuç elde edilebilmektedir.

Özellikle eski yapılarda bakım yapılırken yeniden şap veya sıva uygulaması yapılabilmektedir.

Bu işlemlerin yanı sıra kırılan yerlere alçı yapma veya beton yenileme işlemleri de restorasyon işlemleri içinde yer alabilmektedir.

Özellikle nem iç bakım ve onarımlarda yapılan bu işlemlerin tamamen kurutulmaması neticesinde ortaya çıkmaktadır.

Çok katlı ve yüksek yapılarda ise nemlenme sorunu oldukça büyük boyutlarda yer alabilmektedir. Bu gibi binalarda ise yapı kurutma işleminin profesyonel olarak yapılması gerekmektedir.

Özellikle iş merkezleri olarak ve alışveriş yerleri olarak kullanılan yapılarda sürekli olarak aktif hava akışı olduğu için nemin fark edilmesi de oldukça zor olabilmektedir.

Yapıların iç ve dış cephesinin tamamen kuru olması kesinlikle nem oluşumunun önüne geçmektedir.

Tamamen kuru ve sağlam bir yapıda yaşanabilecek herhangi bir su baskını, yangın sonrası kurutma işlemi veya tesisat arızalarından dolayı yaşanan sızıntılar sonradan nemin oluşmasını destekleyecektir.

Bunun için kısa süreli de olsa da yukarıda bahsettiğimiz sorunlardan birisini yaşadıysanız yapının kurumasını sağlamak için meşakkatli uğraşlar yerine oldukça pratik ve profesyonel yöntemleri deneyebilirsiniz.

Yapının tamamen inşaat işlemleri bittikten sonra oturulmaya başlamadan önce kurutma işleminin yapılması herhangi bir ekstra durum olmadığı sürece nem oluşumunu engelleyecektir.

Isımak yapı kurutma cihazı içerisinde yer alan ve sadece yapı kurutma için kullanılabilen cihazlar sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet verecektir.

kokular meydana geliyorsa sorun gider tesisatınızdan değil kesinlikle rutubetten dolayı meydana geliyordur.

Yalıtım sistemi ne kadar güçlü olursa olsun yapı içine emilen ve hapsolan nemin havasız kalma durumunda dışarıya vuracağını belirtmek isteriz.

Isımak ile yapı kurutma uygulaması ile çok katlı apartmanların bile kurutma işlemini asansör boşluklarından merdivenlere kadar sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çok katlı yapıların dışında tek katlı yapılarda özellikle yağışlardan sonra evinizde de ağır kokular meydana gelebilir.

Özelikle su baskını tek katlı yapılarda sıklıkla yaşanabilmektedir. Toprak kokusu diyebileceğimiz rutubet kokusunu evinizde sıklıkla alıyorsanız ağır bir rutubet sorunu yaşıyorsunuz diyebiliriz.

Kalabalık yapılarda dikkat edilmediği için engellenmeyen nem aniden ortaya çıkan küf ile sizleri de şaşırtabilir.

Oysa kokulara ve duvar buharlaşmasına bağlı olarak nem ölçümü yaptırarak yapı da nerede buhar ve ıslaklık sorunu yaşadığınızı kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Kiralık ısımak yapı kurutma cihazı hizmetimiz içerisinde gerek tek katlı yapılar gerekse çok katlı yapılarda kullanım için uygun olan ve farklı kapasitelere sahip olan cihazları oldukça uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Yapı denildiğinde sadece ev olarak kullanılan alanlar akla gelmemelidir. Hastaneler, okullar, iş yerleri veya aklınıza gelebilecek her türlü alanlar da birer yapıdır.

Isımak yapı kurutma cihazı kiralama firması olarak sadece ev veya ofis için değil kamu kurumları veya özel sektörde kullanılan tüm yapılar için uygun olan kurutma cihazlarını da sizler ile buluşturmaktayız.

Ev için kullanılan alanlarda kullanacağınız cihazlar ile hastane gibi alanlarda kullanılacak kurutma cihazı farklı güçlere sahip olmaktadır.

Cihaz seçiminde hasar boyutuna göre seçim yapıldığı takdirde daha etkili bir sonuç elde edebileceğinizi de belirtmek isteriz.

Isımak ile yapı kurutma cihazlarını yapı olarak adlandırdığımız tüm alanlar için rahatlıkla ve güvenle tercih edebilirsiniz.

Cihaz seçiminde yardım almak ve kurutma cihazları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

#ısımakileyapıkurutma #yapıkurutma #ısımak #ısıtıcıileyapıkurutma #ısıtıcıylayapıkurutma

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Isımak ile yapı kurutma inşaat sektöründe kesinlikle yapılması gereken bir yapı kurutma uygulaması olup ileride oluşacak nem, küf, rutubet önlenmiş olacaktır.
  • CRN NEM KURUTMA