Şap Nem Alma Cihazı

Şap Nem Alma Cihazı
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 5 Puan verildi

Şap Nem Alma Cihazı

Şap nem alma cihazı kullanımında özellikle bu iki aşamaya dikkat edildiğinde tam randımanlı bir şekilde şap nem alma işlemi ile nem gibi sorunları başarı ile yok edebilirsiniz.

Bu aşamalardan herhangi birinde yapılacak bir hata yapılan tüm çalışmaların boşa gitmesine ve zaman kaybına neden olacaktır.

Şap nem alma cihazı her türlü hava şartında çalışabilecek şekilde tasarlanmış güçlü bir kurutma cihazıdır.

Soğuk havalarda bile performansından ödün vermeden çalışabilen bu cihazlar inşaat alanlarındaki tozlu havalara da dayanıklı şekilde üretilmişlerdir.

Taşınabilir olma özellikleri sayesinde özellikle geniş alanların farklı yerlerinde yapılacak şap kurutma çalışmalarında tekerlekleri sayesinde itme gücü ile taşınabilmektedir.

Kauçuk malzemeden yapılmış olan tekerlekleri ile şap atılan alanda yer değişimi sırasında alana hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Şap nem alma cihazı firması olarak şap atım işlemi sonrasında mutlak suretle kurutma cihazı kullanılmasını önermekteyiz.

Kurutma cihazı şap atım işleminin tamamlanmasının hemen ardından vakit kaybetmeden yapılmalı ve bu sayede nemin şapın derinliklerine inmesi engellenmelidir.

Eğer şap atım işlemi gerçekleştirildikten sonra kurutma cihazı ile müdahale yapılmaz ve şapın kendi kendine kuruması beklenirse kuruma işlemi istenilen kıvamda gerçekleşmeyeceği gibi bu bekleyiş oldukça uzun sürecek ve bu durumda inşaatın teslim süresinin uzamasına neden olacaktır.

Çünkü sağlıklı bir şekilde kurutulmayan şapın üzerine herhangi bir uygulamanın yapılması neredeyse imkânsızdır.

Yapılan uygulamalar çok kısa bir zaman dilimi sonrasında deforme olmaya ve hem şapa hem de şap atılan alana zarar vermeye başlayacaktır.

Şap nem alma cihazı şapı sadece yüzeysel olarak değil derinlemesine kurutabilen tek cihaz olduğu için sağlıklı bir şap kurutma işlemi için kesinlikle şap kurutma işleminde kurutma cihazının kullanılması gerekmektedir.

Kurutma cihazı haricinde kullanılan diğer ısıtıcı cihazlar şapı sadece yüzeysel olarak kurutabilmekte ve bu sıcaklıkta şapın formunu bulması için yeterli olmamaktadır.

Şap atma işlemi sonrası kendi kendiliğine bırakılarak kuruması sağlanır bu doğru olmayan bir yöntem olup ileride şap üzerinde çatlamalara sebebiyet vermektedir.

Doğru yöntem işe, şap atımı sonrası mutlaka olması gereken bir şap kurutucu ile olmasıdır çünkü şap içerisinden betona kadar olan kısmı da tam kurutma olmalıdır.

Sadece üst kısmı kurutulan şap veya beton söylediğimiz gibi çatlamalara daha sonrası ise dağılmalara başlayacaktır.

Dediğimiz gibi şap veya beton kemik gibi yapıda kurutulması gereklidir.

Daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçerek deneyimli ekibimiz ile sizlere bu konuda yardımcı olmak ve kiralık kurutma cihazlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bütçenizi satın almak için zorlamadan uygun olan kiralık cihaz fiyatlarımızı mutlaka bizi arayarak öğrenin.

#şapnemalmacihazı #şapnemalma #şapnemalmakurutmacihazı #şapnemalıcı

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Şap nem alma cihazı kullanımında özellikle bu iki aşamaya dikkat edildiğinde tam randımanlı bir şekilde şap nem alma işlemi ile nem gibi sorunları başarılı olur
  • CRN NEM KURUTMA