Isımak Isıtıcı İle Beton Kurutma

Isımak Isıtıcı İle Beton Kurutma
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 3,5 Puan verildi

Isımak Isıtıcı İle Beton Kurutma

Isımak ısıtıcı ile beton kurutma işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirilmekte ve nem, rutubet ve küf gibi unsurların tekrar meydana gelmesi engellemektedir.

Kurutma cihazı ile beton kurutma teknolojinin bize armağanı olan bu cihaz ile çok kolay, etkili ve bir o kadar da hızlı bir şekilde gerçekleşmekte ve yapılan işin sonucunda hem nakdi hem de vakti kazanımlar elde edilmektedir.

Isımak ısıtıcı ile beton kurutma işlemi diğer yöntemlerde olduğu günler, haftalar, aylar sürmemekte beton büyüklüğüne göre değişen zamanlarda kurutma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Eski yöntemler ile 6 ay gibi süreleri bulan beton kurutma işlemi kurutma cihazı sayesinde kısa bir süre içerisinde gerçekleşir.

Cihaz ile nem alma Kurutma işlemi uygulandığında beton gibi yapılarda nemlenme, rutubetlenme gibi olaylar ile karşılaşma ihtimali çok aza inmektedir.

Teknoloji bu kadar gelişmemişken yıllar önce ısınmak için kullanılan elektrikli ısıtıcılar ya da büyük fanlar yardımıyla beton kurutma işlemi gerçekleştirilirdi.

Uygulanan bu işlem sürecinde ve sonrasında pek çok sorun ile karşılaşılmakta ve bu durumda inşaatın sürekliliğini ve devamlılığını direk olarak etkilemekteydi.

İnşaatlar özellikle yaz aylarında yapılmaya başlanır ve kış aylarına gelecek şekilde binalar kullanıma hazır hale gelecek şekilde ayarlanırdı.

Isımak Beton kurutma cihazı ile inşaatlar artık sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da yapılmakta ve kurutma işlemi sağlıklı bir şekilde trotec kurutma cihazı ile gerçekleştirilebilmektedir.

Isımak Kurutma cihazı sadece inşaat halinde olan betonarme yapılarda değil, aynı zamanda inşaatı tamamlanmış olan binalarda oluşan nemlenme ve rutubetlenme sorunlarına da çözüm bulmaktadır.

Özellikle beton yapılarda çoğunlukla karşılaştığımız nem gibi sorun ve ileri boyutlu olan rutubetlenme sorunları fark edildiği anda acil olarak önlem alınması gereken durumlardır.

Eğer bu önlem alınmakta gecikilirse beton yapı zarar görecek ve istenmeyen olaylar ile karşı karşıya kalınacaktır.

Bir yapının nem ve rutubetlenme olasılığı devamlı oluşur. Bu nedenle nem alma uygulama yapıldığı anda bile nem oluşması devam ediyor olabilir.

Bundan dolayı nemlenmenin sebepleri iyice araştırılmalı ve çözüm bulunduktan sonra ısımak ısıtıcı ile beton kurutma cihazından destek alınmalıdır.

Aksi takdirde ortamda bulunan nem yoğunlaşacak ancak belirli bir süre sonra nem tekrar aynı alanda toplanarak sanki hiçbir şey yapılmamış izlenimi verecektir.

Evet ilk olarak nem sorunu başlatan duruma son verip daha sonrası nem kurutma işlemi cihaz yardımı ile sonlandırılacak.

Firmamızı aradığınızda detaylı bilgi alabilir üstün teknoloji olan ısımak kurutma cihazlarını uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz.

#ısımakısıtıcıilebetonkurutma #ısıtıcıilebetonkurutma #betonkurutma

( Toplam Oy : 7 ) ( Oyveren : 2 ) ( ortalama : 87.5 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Isımak ısıtıcı ile beton kurutma işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirilmekte ve nem, rutubet ve küf gibi unsurların tekrar meydana gelmesi engellemektedir.
  • CRN NEM KURUTMA