Ev Kötü Koku Giderme

Ev Kötü Koku Giderme
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 5 Puan verildi

Ev Kötü Koku Giderme

Ev Kötü Koku Giderme, Ozon uygulaması sayesinde kötü koku giderme işlemlerinizi kısa süre içerisinde ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ozon doğada da bulunduğu için sağlık açısında herhangi bir zararı olduğu kanıtlanmamış fakat her şeyin fazlası zarar verir.

Ozonun da belirli oranlarda kullanılması gerektiğini aşırı fazla kullanılması zarar verebileceğini belirtmek isteriz.

Peki, ozonu evlerinizde nasıl ve hangi amaçlar için kullanacaksınız? Bu konuda ilk olarak söyleyebileceğimiz şey ozonu dilerseniz su ile temas halinde ya da dilerseniz ozon cihazları ile kullanabileceğinizdir.

Ev temizliğinde genellikle ev hanımları yüksek dereceli kimyasal temizlik malzemelerini tercih etmektedirler.

Temizlik firması olarak sizleri uyarmak isteriz. yüksek dereceli çözünürlüklü olan kimyasal temizlik malzemeleri her zaman temizlik konusunda sizlere istediğiniz şekilde sağlıklı sonuçları vermeyecektir.

Ozonun evlerinizdeki genel temizliğe katkıları ardında kalıntı bırakmaması ve herhangi bir kimyasal özelliği taşımamasıdır.

Ozonlu su ile yapacağınız temizlik sayesinde herhangi bir toz veya mikrop kalıntısına fırsat vermezsiniz. Ayrıca ozon cihazları ile duvarlarınızı veya halılarınız ve mobilyalarınızı da temizlemeniz mümkündür.

Özellikle bebekleri ve çocukları olan aileler için çocuk odalarında da güvenle ozonun kullanılabileceğini belirtmek isteriz.

Evde meydana gelebilecek kokuların belirli sebepleri olabilmektedir. Bunların başında da nem ve rutubet oluşumu gelmektedir. Yemek, çöp, sigara veya toz bunlar nem ile karıştığında ağır ve kalıcı bir kokuya sebep olabilmektedir.

Bunların engellenmesi evinizi sadece biraz havalandırma ile geçici bir şekilde çözebilmektedir.

Oysa ozonla ev kokusu temizliği uygulamamızdan faydalanarak evinizdeki havayı temiz ve bakterisiz bir hava sahasına çevirebilirsiniz.

Evin havasını değiştirmek için kısa süreli evlerinizi havalandırabilirsiniz fakat evde rutubet veya küf ile nem oluşması var ise mutlaka ozonlama öncesi başka bir işlem gerekir.

İlk evvela rutubet veya nem ile küf gibi sorunu kaldırmak gerekir anca buda nem alma cihazı devreye girerek nem kurutma işlemi ile ozonlama aşamasına gelmesi sağlanması sağlanır.

Tuvalet veya banyo ve mutfaktaki nem ile birleşen kokular ağır bir kokuyu ortaya çıkarabilmektedir. Ozon uygulaması yapılarak bu kokulardan kısa süre içerisinde kurtulmanız mümkündür.

Buzdolabı için de ozon uygulamasını kullanarak ev kötü koku giderme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Peki, buzdolabı temizliğinde ozon uygulaması nasıl kullanılmalıdır?

Ozonu belirli bir oranda su ile karıştırarak meyve ve sebzelerinizin yıkanma işleminde kullanılabileceğini daha önceki yazılarımızda belirtmiştik.

Yine aynı şekilde evinizde kokuya sebep olan her ne var ise silme veya yıkama işlemini ozon ile yaptığınızda kokunun kalıcı olarak gittiğini fark edeceksiniz. Çünkü ozon koku giderme işlemlerinde her sektörde kullanılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizden temizlik firması olarak bizlere sık gelen sorulardan olan evdeki kötü koku nasıl giderilir sorusuna cevap vermeye çalışalım.

Başta da söylediğimiz gibi ozon ile renk dengeleme, ürünlerin kullanım ömrünü uzatma ve koku hapsetme işlemleri her sektörde kullanılmaktadır.

Özellikle gıdalar için uygunluğu da kanıtladığından buzdolabınızdan, duvarlarınıza veya fayans ve mobilyalarınıza kadar evdeki bütün kullandığınız eşyalar üzerinde evdeki kötü kokuları gidermek için ozon uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Evinizdeki kokunun en büyük sebebi su bile olabilmektedir. Su tesisatınızdaki kaçaktan dolayı ağır bir koku meydana gelebilmektedir ve bu kokunun bastırılması çok da mümkün olamayabilir.

Evlerdeki yemek kokusunun ve komşularınızdan gelen yemek kokularının elinizde kalıcı olarak kalmaması ve sinmemesi için ozon uygulaması kullanabilirsiniz.

Evde özellikle tuvalet ve banyonuzdaki pis su gider tesisatınızdan veya tuvalet gider borularından kaynaklanan kokuların giderilmesinde.

Evcil hayvan besliyorsanız halı ve mobilyalarınıza sinen kokuların giderilmesinde de ozon uygulamalarından memnun kalabilirsiniz.

Evdeki kokular nasıl giderilir sorusunun yanıtı hem maliyet olarak uygun olan hem de sağlık açısından su ile bile kullanabileceğiniz ozon uygulasın olarak verilebilir.

Temizlik firması olarak ve ayrıca ozon ve diğer vakumlu temizlik cihazları satışı yapan firma olarak ev kötü koku giderme için kullanabileceğiniz tüm ozon cihazlarını firmamız bünyesinden temin edebilirsiniz.

#evkötükokugiderme #kötükokugiderme #piskokugiderme #nemalma #nemkurutma #ozonlaevkokusutemizliğ #evdekikötükokunasılgiderilir


Önceki Sayfa :

« Sıva Nem Alma
( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Ev Kötü Koku Giderme, Ozon uygulaması sayesinde kötü koku giderme işlemlerinizi kısa süre içerisinde ve etkili bir şekilde nem alma kurutma cihazı ile olur.
  • CRN NEM KURUTMA