Gıda Deposu Nem Alma

Gıda Deposu Nem Alma
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 5 Puan verildi

Gıda Deposu Nem Alma

Gıda deposu nem alma gıda üretimi yapan firmalar nem oluşumuna çok dikkat etmeli aksi takdirde yapmış olduğu ürünler bir zaman sonra bozulmaya hatta küflenmeye kadar gidecektir.

Konu aslında sadece gıda üretimi değil genel olarak üretim yapan her fabrika mutlaka nem ve rutubet oranlarına dikkat etmeli yoksa bu sorun fabrikada korkulu süreci başlatacaktır.

Bu sebeple nemden kaynaklanan rutubet üretilen her şeye faydası değil zararı olacaktır.

Özellikle Nem insan sağlığını çok tehdit eder ki hele üretilen her ürüne zararlı olması da oldukça normaldir.

Nem gibi oluşan sorunlardan kurtulmak için gıda nem alma kurutma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gün geçtikçe gelişen teknolojiyi takip eden firmamız alanında uzman ekip arkadaşları ile birlikte siz değerli müşterilerine nem alma hizmeti sunmaktadır.

Sadece fabrika için değil nemin bulunduğu her ortam için nem alma kurutma hizmeti verebilmekteyiz.

Evlerde ya da iş yerlerinizde sıklıkla karşılaştığınız nem sorununu görmezden gelemezsiniz bu ileriye yönelik çok sorunlar oluşturacaktır.

Fabrikalarda görmezden gelinen bir nem sorunu üretim aşamasında ve sonrasında büyük sorunlar meydana getirecektir.

Üretilen malzeme her ne olursa olsun nemden etkilenebilir ve küflenme ve çürüme gibi istenmeyen sonuçlar ile karşılaşılabilir.

Peki, nemin oluşmasındaki sebep nedir ve nasıl meydana gelir? Nemin kısaca tarifini yapacak olursak dış mekân havası ile iç mekân havasındaki farklılıklar nemin meydana gelmesine sebep olur.

İmalathanelerde meydana gelen nemin genelde sebebi budur. Gıda nem alma firması olarak sizlere sunduğumuz hizmetler garantili ve kısa sürede kesin sonuçlar alabileceğiniz hizmetlerdendir.

Genelde fabrikalar yapılırken yalıtım aşamasında pek fazla dikkat edilmemektedir. Yalıtım sorunu da bir süre sonra neme ve nemden kaynaklanan rutubete sebep olacaktır.

Gıda üretim fabrikalarında buharın yoğun olduğu sektörlerde mevcuttur.

Bu sektörlerde yalıtım bile olsa buharın getirdiği nemden dolayı rutubet de meydana gelebilmektedir. Nem ve rutubet önlemek amacı ile piyasada bir sürü ürün bulabilirsiniz.

En çok karşılaşacağınız ürünlerden biri de nem ve rutubet önleyici boyalardır. Bu boyalar mevcut olan rutubet kokusunu ve izlerini bir süreliğine yok edebilir.

Gıda nem alma ve kurutma firması olarak sizlere tavsiyemiz geçici çözümler için paranızı boş yere harcamamanız yönündedir.

Bina yapısından dolayı oluşan rutubet ya da nem kısa süre sonra duvarlarda çatlama, küflenme, kabarma ve dökülmeye sebep olabilir.

Bu gibi sorunları sadece boyama işlemi ile kapatamazsınız. Gıda nem alma cihazı sayesinde nem ve rutubet kalıcı olarak çözümlenmektedir.

Duvar içlerine kadar ulaşan katı nem alma cihazı sayesinde duvarlarını bile nemden arınabilir. Böylece hem etkili ve kesin çözümler elde edersiniz hem de paranızı çöpe atmamış olursunuz.

Gıda deposu nem alma hizmetimiz ve çalışma sistemimiz hakkında bilgi sahibi olmak için firma satış danışmanımız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız bünyesinde bulunan nem alma cihazlarını satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.

Firma olarak sizlere tavsiyemiz her ne kadar nem alma cihazlarının kullanım kolaylığı olsa da işi alanında uzman kişi ya da kişilere bırakmanız yönündedir.

Çalışma sistemimiz başlamadan önce yaptığımız ilk iş nemin ya da rutubetin kaynağını bulmaktır.

Nereden kaynaklı olduğunu bilmediğiniz bir sorunu çözmek çok da faydalı bir çözüm meydana getirmeyecektir. Hasar tespiti yaptıktan sonra onarılması gereken yerlerin onarılması işlemi yapılmaktadır.

Mesela duvarınız bir yerden yıpranmış olabilir ve bu noktadan su almış olabilir.

Bu gibi nem ya d rutubeti meydana getiren sorunların çözülmesi işleminden sonra nem alam cihazı devreye girmektedir.

Gıda deposu nem kurutma hizmetimizde de çalışma sistemimiz hasar tespiti yapmak ile başlamaktadır.

İmalathanede kullandığımız nem alma cihazları ile evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz nem kurutma cihazları birbirinden farklılık gösterebilmektedir.

Bu farklılıklar ebat ve devir ayarları ile ilgilidir. Ev için havadaki nemi dengeleyen bir nem alam cihazı kullanabilirsiniz.

İmalathane içinse hem ortamdaki havayı dengelemek hem de üretimi aksatmayacak ve üretilen malzemelerin uzun ömürlü kullanımı için nemi engelleyici gıda deposu nem alma cihazı kullanabilirsiniz.

#gıdadeposunemalma #gıdanemalma #gıdadeposunemkurutma #gıdanemkurutma

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Gıda deposu nem alma gıda üretimi yapan firmalar nem oluşumuna çok dikkat etmeli aksi takdirde yapmış olduğu ürünler bir zaman sonra bozulup, küflenecektir.
  • CRN NEM KURUTMA