Mağaza Nem Alma

Mağaza Nem Alma
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 5 Puan verildi

Mağaza Nem Alma

Mağaza nem alma uygulamasında ihtiyaç duyulan nem alma cihazı kullanımı için mutlaka firmamızı aramanızı ve gerekli olan keşif sonucu doğru cihazı size tavsiye edeceğiz.

Bazı sektörler için nem ve rutubet büyük hasarlara ve maddi kayıplara sebep olabilmektedir.

Mağaza nem alma konusunda sıkıntılarınızı çözmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mağazalar da nemden en çok etkilenerek sıkıntı yaşayan sektörlerin başında gelmektedir.

Yoğun nemden dolayı giyim ve konfeksiyon sektörlerinde üretilen ürünler kolayca hasar görmektedir. Mağazalarda rastlanan nemin belirli sebepleri arasında mağazanın bina yapısını gösterebiliriz.

Binalarda yapım aşamasında yapılması gereken ısı yalıtımı olmadığından dolayı dışarıdaki ve içerideki ısı farkı meydana gelerek nem oluşumu hızlanmaktadır.

Mağazanızda herhangi bir su sızıntısı olmadığı halde nem oluşumu gözlemliyorsanız bunun sebebi yalıtım ile ilgili bir sorun olabilir.

Havadaki nem özellikle solunum yolarındaki rahatsızlıkları tetikleyerek insan sağlığı açısından da büyük bir tehlike meydana getirmektedir.

Özellikle giyim üzerine satış yapan bir mağazada aşırı nem zaman içerisinde mağaza içerisinde bulunan ürünlerin yapısının bozulmasına sebep olacaktır.

Nemden dolayı hızla çoğalan bakteriler kıyafet ürünlerine yerleşerek böceklenme ya da küflenme ya da ağır kokular oluşturabilir.

Bu gibi sorunlar ile uğraşmak yerine nem sorununuzu kısa zamanlı ve kesin çözümler üreten mağaza nem alma cihazı sayesinde çözebilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile birlikte nem ve rutubet konusunda da yenilikler görülmektedir.

Özellikle nem bazen önemli sorunlar meydana getirebilmektedir. Bu sorunları son teknoloji nem alma ve kurutma cihazları ile giderebilirsiniz.

Hemen her sektör için ayrı olarak tasarlanan ve kısa vadede gözle görülür sonuçlar sunan nem alma cihazlarını mağaza nem alma firması olarak firmamız bünyesinden temin edebilirsiniz.

Nem alma cihazı seçmeden önce cihazı kullanacağınız alanda bir nem ölçümü yaptırmalı ve nemin oluşum kaynağını belirlenmelidir.

Mağazalarda dışarıdan gelecek sel ya da su baskınları da nem sorunu meydana getirebilir.

Sel ya da su baskınları sonrasında iyi bir kurutma işlemi yapılmadığı takdirde mağaza duvarlarına ya da yer döşemelerine sızan sular zaman içerisinde nem oluşumunu tetikleyecektir.

Mağaza nem alma cihazları inşaat düzenlemeleri gibi yapılacak olan değişikliklere göre daha hızlı ve daha ekonomik çözümler sunmaktadır.

Bunun için nem oluşumu olduğunda binada bir yenilik yapmak yerine duvar içlerindeki nem oluşumunu bile kısa sürede kurutacak nem kurutma cihazlarını kullanmayı tercih etmelisiniz.

Nem alma cihazı seçerken bu cihazları hakkında alanında profesyonel olan kişi ya da kişilerden yardım almanızın sizlere faydası olacaktır.

Kullanacağınız alanın boyutundan hangi sektör için kullanacağınız da nem alma cihazı seçerken büyük önem taşımaktadır.

Mağaza nem alma ve kurutma için nem alma cihazı seçilecekse mağazanın alanı ve nem oranı oldukça önemlidir. Uygun cihazlar ile mağaza nem kurutma işlemi yapılmadığı takdirde nem sorunu ortadan kalkmayacaktır.

Nem sebebi ile ortamda meydana gelecek olan bakteriler zaman içerisinde kelebek ya da böcek gibi ürünlere zarar veren canlıları meydana getirecektir.

Mağaza gibi tekstil ürünlerinin arasında yaşamayı seven ve onarla zarar veren canlıların üremesini de kolaylaştıran nemin önlenmesi için eski yöntemler pek işe yaramayacaktır.

Nemi engellemek için genelde havalandırma yapılırken bazı durumlarda havalandırma ortamdaki nem seviyesini siz farkında olmasanız da artırabilir. Yoğun ve aşırı nem ilerleyen seviyesi sonunda rutubet oluşumunu meydana getirecektir.

Mağazalarda ise rutubet beraberinde küf oluşumunu desteleyecektir. Küflenme ya da rutubet kokusu yerleşen bir mağazada tekstil ürünlerini uzun süre muhafaza edemezsiniz.

Aksine rutubet ve nem kokusundan dolayı ürünlerin üzerine sinecek olan kokunun da temizlenmesi için buharlı ya da vakumlu nem alma cihazlarının kullanılması gerekmektedir.

Mağaza nem alma hizmetini son teknoloji cihazlar yardımı ile ve alanlında uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlere sunmaktayız.

#mağazanemalma #mağazanemalmacihazı #mağazanemalmafirması #mağazanemkurutma #mağazanemalmakurutma


Sonraki Sayfa :

Zemin Nem Kurutma »




( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Mağaza nem alma uygulamasında ihtiyaç duyulan nem alma cihazı kullanımı için mutlaka firmamızı aramanızı ve gerekli olan keşif sonucu doğru cihazı size sunarız.
  • CRN NEM KURUTMA