Nem Alma Cihazı TTK 100

Nem Alma Cihazı TTK 100
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 3,3 Puan verildi

Nem Alma Cihazı TTK 100

Nem Alma Cihazı TTK 100 kodlu ürünümüz sayesinde nem sorunuzu en az seviyeye indirgeyebilir ve nem alma alıcı TTK 100s ürününü temin etmek için kiralama firması olarak bizleri arayabilirsiniz.

Nem alma cihazlarını birbirinden ayıran özelliklerinin başında hem kapasiteleri hem de kullanılabilecekleri alanlara göre özel olarak üretilmeleri gelmektedir.

Firmamız bünyesinden kiralayabileceğiniz nem alıcı ürünümüz sayesinde özellikle inşaat alanları gibi geniş çaplı alanlarda nem alma işlemi yapabilirsiniz.

TTK 100s nem alma cihazımız kullanım aşaması sırasında da sizlere oldukça konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Bu seriye ait güç kapasiteli nem alma cihazlarımızın nem alma oranları daha güçlüdür.

Ayrıca kolay taşınabilme özelliği ile birlikte de dilediğiniz bölgeye kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz.

Nem alma cihazı ttk 100 kiralama firması olarak hem bu serinin ürünlerine hem de diğer nem alma cihazlarımızı firma bünyemizden bulabilirsiniz.

TTK 100s nem alma cihazı çalışma esnasında nem kapasitesini doldurduğunda su haznesine bağlı olarak otomatik alarm sistemi ile çalışmasını durdurmaktadır.

Bu sayede gerekli boşaltım işleminin yapılması gerektiğini de sizlere hatırlatmaktadır.

Genişlik olarak farklı büyüklüklerdeki alanlarda bile kullanım kolaylığının yanında yüksek nem alma kapasitesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Ayrıca kapasite ve verim olarak oldukça güçlü bir yapıya sahip olan ttk 100s nem alma cihazımız sadece nem giderme ve kurutma işlemlerinde değil; bu işlemin yanı sıra mikropları ve bakterileri de yok etme becerisine sahiptir.

Elektrik enerjisi tüketimi olarak da oldukça tasarruflu çalışan ttk 100s cihazımızı kiralamanız dâhilinde garantili olarak dilediğiniz sürece kullanmanız mümkündür.

Ayarlanabilir çalışma süreleri ile dilediğiniz oranda ayarlama yaparak 24 saat sürekli olarak çalışmasını sağlayabilir ve alandaki ısı oranı fark etmeden verimli bir hizmet alabilirsiniz.

Uygun fiyata ve ürün kalitesinden şüphe etmeden kiralık nem alma cihazı ttk 100 arıyorsanız bizleri aramanız ve bilgilerinizi satış danışmanımıza bırakmanız yeterli olacaktır.

Bu cihaz daha çok ev için uygun olup taşınabilirliği kolay olmakla beraber görünüm açısından çok şık durun bir ürün yapısıyla evinizin bir köşesinde hiç sıkıntı vermeden durabilmektedir.

Sadece nem olan ortamı almak için değil bulunan ortamın hava sirkülasyonunu yaparak temiz bir hava ortamı sizlere sunabilmektedir.

Satın almanıza hiç gerek yoktur çok para harcamanıza gerek kalmadan firmamızdan istediğiniz gün kadar uygun kiralama fiyatları ile sizlere bu seçeneği sunuyoruz.

Bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilir kiralama fiyatlarını bizden almadan başka bir firma ile temasa geçmeyiniz.

#nemalmacihazıttk100 #nemalmacihazı #nemalıcı #ttk100nemalıcı


Önceki Sayfa :

« Beton Kurutma

Sonraki Sayfa :

Boya Kurutma »
( Toplam Oy : 43 ) ( Oyveren : 13 ) ( ortalama : 82.5 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Nem Alma Cihazı TTK 100 kodlu ürünümüz sayesinde nem sorunuzu en az seviyeye indirgeyebilir ve nem alma alıcı TTK 100s ürününü temin etmek için kiralama firması
  • CRN NEM KURUTMA