Nem Alma Cihazı TTK 800

Nem Alma Cihazı TTK 800
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 3 Puan verildi

Nem Alma Cihazı TTK 800

Nem Alma Cihazı TTK 800 cihazının diğer nem alma cihazlarından farkı daha geniş bir güç kapasitesine sahip olmasıyla beraber bir adım önde olmasıyla çok tutulur

Sizler de piyasadaki en düşük fiyata Nem Alıcı TTK 800 cihazını kiralama istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

TTK 800 nem kurutma cihazını ayrıca rutubet gibi aşırı nemin sebep olduğu olayların giderilmesinde de kullanabilirsiniz.

Bu nem alma cihazının kaliteli ve temiz bir hava sahsı elde etmesindeki en büyük etmenlerden birisi de kaliteli bir kuruta sistemine sahip olmasından dolayıdır. 

Çalışma süresi boyunca herhangi bir kalite düşüklüğü yaşamadan aynı hızda ve verimde kurutma fanları çalışmakta ve sadece ayarladığınız oran doğrultusunda sıcaklık vermektedir.

Böylece kontrol altında tutmanız daha kolay bir hale gelmektedir.

TTK 800 nem alma cihazı genel olarak inşaatlarda kulanım için uygun olarak tasarlanmıştır kendisinde bulunan elektrik bağlantı kablosunun yetersiz gelmesi durumunda ek olarak kullanabileceğini elektrik bağlantı kablosu da bulunmaktadır.

Böylece elektrik güç çıkışı ile arasındaki uzaklık da sorun olmaktan çıkacaktır.

Zorlu çalışma şartlarına ve ortamlarına göre üretilmiş olan nem alma cihazı TTK 800 kiralama talebinizi bırakmak için telefon ile bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Dış görünümündeki sadelik bir yana aynı zamanda dış yüzeyinin de oldukça kaliteli olmasından dolayı yüksek orana sahip olan nemden de etkilenmeyerek zarar görmemektedir.

Cihazın üzerindeki otomatik göstergeli sayaçlar yardımı ile en son çalıştırdığınız kurutma ayarından ne kadardır cihazı çalıştırdığınıza kadar bütün verileri kolaylıkla görebilirsiniz.

Şantiye gibi kirli ve zor çalışma ortamlarında bile gövdesi herhangi bir darbeden veya kirden etkilenmeyecek bir yapıya sahiptir.

Güç olarak bir inşaatın nemini alma kapasitesi olmasına rağmen aynı zamanda ebat olarak da hem küçük hem de taşıması oldukça pratiktir.

Nem alma cihazı TTK 800 sayesinde geniş alanlardaki nemi, rutubeti kurutarak hem eşyalarınızın, ürünlerinizin hem de yapıların nemden dolayı zarar görerek maddi ve manevi hasar açmasını önleyebilirsiniz.

Bu cihaz sınıfının en dolu en profesyonel en güçlüsü olarak bilinir inşaat alanların vazgeçilmez bir nem alıcısıdır.

24 saat çalışabilir kapasitesi kısa sürede nem emiş gücü ve güçlü kurutma özelliği ile ön plana çıkan bu cihaz diğer nem alıcılara göre bir adım önde.

Firmamızda bu cihaz mevcut olup uygun kiralama fiyatı ile bütçenizi zorlamadan en kısa sürede nem den bu cihaz ile kurtarabilirsiniz.

Çok paralar ödemenize gerek yok, sadece firmamızı aramanız yeterlidir.

#nemalmacihazıttk800 #nemalmacihazı #nemalma


Önceki Sayfa :

« Nem Alma Cihazı TTK 200

Sonraki Sayfa :

Depo Kurutma »
( Toplam Oy : 36 ) ( Oyveren : 12 ) ( ortalama : 75 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Nem Alma Cihazı TTK 800 cihazının diğer nem alma cihazlarından farkı daha geniş bir güç kapasitesine sahip olmasıyla beraber bir adım önde olmasıyla çok tutulur
  • CRN NEM KURUTMA