Nem Alma Cihazı TTK 650

Nem Alma Cihazı TTK 650
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 2,9 Puan verildi

Nem Alma Cihazı TTK 650

Nem Alma Cihazı TTK 650 kodlu cihazımız kullanım ömrü ve sunmuş olduğu verim ile sınıfının ürün çeşitleri arasında en güçlü nem alma cihazlarından birisidir.

Nem alıcı TTK 650 ile zorlu şartlarda bile nem alma veya ıslaklık kurutma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kadar geniş bir kurutma kapasitesi ve güçlü bir sisteme sahip olan ttk 650s ayrıca hafifliği ve taşınabilir özelliği ile e sizlere ayrı bir kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Kiralama hizmetimiz içerisine dâhil olan ttk 650s nem kurutma cihazını dilediğinizi zaman temin etmeniz mümkündür.

Otomatik olarak ve standart olarak çalışma saatlerini ayarlayabileceğiniz nem alma cihazını sürekli olarak sabit bir şekilde çalıştırmanız mümkündür.

150 litre ile 170 litre arasında nem alma ve ıslaklık kurutma kapasitesine sahip olan ttk 650s cihazını oldukça geniş alanlarda kullanabilirsiniz.

Özellikle şantiyelerde ve inşaat gibi alanlarda zorlu koşullarda ile sorunsuz bir şekilde kurutma işlemi yapmak istiyorsanız kesinlikle ttk 650s nem alma cihazını tercih etmelisiniz.

Nem alma cihazı TTK 650 kiralama firması olarak bu ürünü tercih etmenizdeki en önemli olumlu sonuçlardan birisi de %90 a varan nem yoğunluğunu bile kurutma ve dengeleme hizmeti sunmasıdır.

Ayrıca bu yoğunluğu giderme işlemini de sadece birkaç saat içerisinde yapabilecek kadar güçlü bir kurutma fanı da bulunmaktadır.

Cihazın çalışma sıcaklık dereceleri genel olarak şantiyeler için uygundur.

Yarı açık alanlarda bile oldukça verimli bir şekilde kısa süre içerisinde nem sorunundan kurtulurken aynı zamanda havayı da temizleyebileceğinizi de belirtmek isteriz.

5 derece gibi düşük sıcaklıklarda bile çalışabilmekte ve neredeyse rutubete dönüşmüş olan nemi de kurutabilmektedir.

Şantiyelerde veya diğer kullanım alanlarında 24 saat çalışma ayarını yapmanız dâhilinde kullanmanız gereken boşaltım hortumunu da sizlere teslim etmekteyiz.

Özellikle şantiye alanlarının vazgeçilmez bir nem alma kurutma makinesi olmuştur.

Nem Alma Cihazı TTK 650 kullandığınız süre zarfında bakımının da kolaylığından dolayı sorunsuz bir şekilde nem alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Firmamız aracılığı ile değişik kapasite ve çeşit seçenekleri ile nem alma kurutma cihazlarını en uygun günlük fiyatlar ile kiralayabilirsiniz.

#nemalmacihazıttk650 #nemalmacihazı #nemalma #ttk650


Önceki Sayfa :

« Beton Kurutma

Sonraki Sayfa :

Boya Kurutma »
( Toplam Oy : 20 ) ( Oyveren : 7 ) ( ortalama : 72.5 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Nem Alma Cihazı TTK 650 kodlu cihazımız kullanım ömrü ve sunmuş olduğu verim ile sınıfının ürün çeşitleri arasında en güçlü nem alma cihazlarından birisidir.
  • CRN NEM KURUTMA