Nem Alma Cihazı TTK 400

Nem Alma Cihazı TTK 400
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 2,8 Puan verildi

Nem Alma Cihazı TTK 400

Nem Alma Cihazı TTK 400 inşaatların yapım aşamasında veya binanızın tadilatı sırasında kullanabileceğiniz yeterli kapasiteye sahip bir nem alma cihazıdır.

Bununla birlikte Nem Alıcı TTK 400 ürününe uygun fiyatlara sahip olmak için kiralama firması olarak bizleri aramanız yeterli olacaktır.

TTK 400 nem kurutma cihazı verimli bir şekilde nem alma işlemini yapmasının yanı sıra aynı zamanda temizlik be bakım aşamalarında da kolaylığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

30 ile 50 litreye kadar nem alma kapasitesi bulunmaktadır.

Diğer ev tipi nem alma cihazlarına oranla sadece düz zeminlerde değil aynı zamanda engebeli alanlarda da rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Evinizde meydana gelebilecek herhangi bir su taşkını durumunda kısa sürede evinizi eski haline döndürebilecek bir cihaz arıyorsanız TTK 400 nem alma cihazı size göre diyebiliriz.

Nem yoğunluğu olarak orta seviyedeki herhangi bir nem oranını kurutabilmekte ve ayrıca ıslaklığı da tamamen giderebilmektedir.

Bütün ayarlarını tamamen manüel olarak ayarlayabilir bu formatta otomatik olarak sürekli olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli bir ürün istiyorsanız nem alma cihazı TTK 400 kiralama işlemini kendisini yapmış olduğu işler ile kanıtlamış firmamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

TTK 400 nem kurutma cihazı yerleştirildiği alanda oldukça geniş bir yüzeye kurutma işlemi uygulamaktadır.

Yoğun nemli bir alanda sürekli olarak çalışma ihtimaline karşın dış yüzeyi herhangi bir şekilde aşınma veya paslanma gibi sorunları meydana getirmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Profesyonel çözümler arayan müşterilerimiz için bir nem alma cihazında bulunması gereken bütün özellikleri taşıdığını söyleyebiliriz.

Tasarım olarak tamamen pratik bir yapıya sahip olmasına karşın sunmuş olduğu kurutma kapasitesi ile nem sorununuzu ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.  

Kullanmak için sadece gerekli voltajda bir elektriğin temin edilmesi yeterli olacaktır.

Nem alma cihazı TTK 400 kullanım alanı olarak da evler, ofisler, atölyeler, küçük işletmeler veya depolar gibi alanlara hitap etmektedir.

Sanayi tipi olarak daha yatkın olan bu nem alma cihazı gerçekten üşütün nem çekme işlemine sahip olmakla beraber çektiği nemi hemen sıvı su haline dönüştürür.

Sonrasın da çekilen nem makine sayesinde dışarı atılır ve nemli olan bölüm hemen kurutulmaya başlar.

Cihaz biraz ağırlığı olup tekerlekli olması taşımasını kolaylaştırmakta olup sadece size kurutmak istediğiniz yere çekmek kalır.

Firmamız bu cihazı günlük, haftalık, aylık olarak kiraya vermekte olup satın almanıza gerek olmadan işinizi halletmenizi sağlar.

Özellikle inşaat alanların vazgeçilmez bir nem alıcısı olmuştur.

Sadece inşaat alanlarına kullanıma değil tüm alanlar da kullanabilirsiniz örnek vermek gerekirse parkeler, tavanlar, duvarlar gibi yerlerinde nem gibi sorunları sonlandırır.

Nem, küf ve rutubet gibi sorunlardan korkmayın sadece önlem almak için geç kalmayın ve hemen bize ulaşın uygun kiralama fiyatlar ile bu imkanlardan faydalanın.

#nemalmacihazıttk400 #ttk400 #ttk400nemalıcı #nemalmacihazı


Önceki Sayfa :

« Nem Kurutma

Sonraki Sayfa :

Rutubet Kurutma »
( Toplam Oy : 22 ) ( Oyveren : 8 ) ( ortalama : 70 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Nem Alma Cihazı TTK 400 inşaatların yapım aşamasında veya binanızın tadilatı sırasında kullanabileceğiniz yeterli kapasiteye sahip bir nem alma cihazıdır.
  • CRN NEM KURUTMA