Nem Alma Cihazı TTK 350

Nem Alma Cihazı TTK 350
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 2,9 Puan verildi

Nem Alma Cihazı TTK 350

Nem Alma Cihazı TTK 350 cihaz sınıfının nem alma verimi olarak en güçlü olan bu ürün nem kurutma cihazı profesyonel kurutma cihazları çeşitlerinden biridir.

Nem alıcı TTK 350 ürününün bu kadar sık tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de zorlu çalışma şartlarında ve ortamlarında dayanıklı olarak üretilmesidir.

Ayrıca kapasite olarak da açık alanlarda bile çalışma özelliği bulunması nem alma ve ıslaklık kurutma işlemlerinin açık ve yarı açık alanlarda kolaylıkla yapılabilmesini sağlamaktadır.

Kurutma işlemi yaptırmadan önce ilk olarak hasar tespiti yaptırmalı ve ne kadarlık bir güç kapasitesine sahip bir nem alma cihazı ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz.

TTK 350s nem alma cihazı soğutmalı olarak nem alma ve kurutma işlemini yapan ürün çeşitleri arasında yer almaktadır.

Ayrıca yapı olarak da dayanıklı olmasından dolayı dilediğiniz alanda sabit olarak yerleştirmek şartı ile 7/24 sürekli olarak çalıştırmanız mümkündür.

Bu noktada sadece çalışma aşamasında dikkat edilmesi gereken nokta verimin daha sağlıklı alınması adına sadece cihazın su haznesinin dolmasına istinaden düzenli olarak boşaltma işleminin yapılması gerekmektedir.

Güç olarak oldukça geniş bir nem alma kapasitesine sahip olan TTK 350s nem kurutma cihazı ayrıca ayarlanabilir özelliğinin yanında sayaçları ile de ne kadarlık ve hangi ayarda çalıştığını da görebileceğiniz şekilde uyarlanmıştır.

Nem alma cihazı TTK 350 kiralama işlemi sizler için maddi olarak oldukça uygu fiyatlar ile ayarlanmış ve hizmetinize sunulmuştur.

Talep ettiğiniz iş yerinize veya kullanacağınız alana kadar teslimat yapmaktayız.

Tekerlekli özelliği ile de kolaylıkla taşıyarak dilediğiniz alan üzerinde nem alma işlemine devam etmenize yardımcı olmaktadır.

Ayrıca 70 ile 80 litreye kadar kurutma işlemi yapabildiğini de belirtmek isteriz.  

Bu kadar güçlü bir kurutma kapasitesinin yanında sessiz çalışarak ortamdaki çalışanları veya sizleri de rahatsız etmemekte ve gürültü kirliliğinin de önüne geçmektedir.

İnşaat alanlarının en çok aranan ve tercih edilen kurutma uygulamaların başında gelmekte olup performans olarak güçlü bir cihaz.

Daha ağırlıklı olarak Beton kurutma, Zemin Kurutma, Epoksi kurutma, şantiye kurutma, parke kurutma gibi kurutulması gereken yerlere uygun bir tercih sebebidir.

Müze, Hastane, Otel, Depo, Ambar, Garaj, Otopark, Sarnıç, Arşiv odası, Gemi, Havuz gibi alanların da kullanılan bir cihaz.

Nem Alma Cihazı TTK 350 ürün çeşidimizi incelemek ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirmek için satış danışmanımız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

#nemalmacihazıttk350 #nemalmacihazı #nemalma #kiralıknemalmacihazı


Önceki Sayfa :

« Ambar Kurutma

Sonraki Sayfa :

Depo Kurutma »
( Toplam Oy : 29 ) ( Oyveren : 10 ) ( ortalama : 72.5 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Nem Alma Cihazı TTK 350 cihaz sınıfının nem alma verimi olarak en güçlü olan bu ürün nem kurutma cihazı profesyonel kurutma cihazları çeşitlerinden biridir.
  • CRN NEM KURUTMA