Nem Alma Cihazı TTK 200

Nem Alma Cihazı TTK 200
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 3,2 Puan verildi

Nem Alma Cihazı TTK 200

Nem Alma Cihazı TTK 200 diğer nem alma cihazları arasında taşıma hafifliği ve oldukça sessiz çalışma özelliği ile en çok tercih edilen nem alma cihazlarından birisidir.

Kiralık Nem alma cihazı TTK 200 günlük kullanım için mağazalarda, iş yerlerinde, ofisinizde veya evinizde nem alma işlemlerini gerçekleştirmek için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir cihazdır.

Elektrik tasarrufu özelliği ile de sürekli kullanımlarda bile sizlere maddi olarak fazla bir külfet de çıkarmayacaktır.

Ebadına göre 15 litreye kadar su toplama kapasitesi bulunduğu için geniş alanlarda bile nem alma işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

TTK 200 nem kurutma cihazı aynı zamanda hem dikey olarak da kullanılabilir ya da yatay olarak da kullanılabilir.

Kiraladığımız nem alma cihazları garantili ürünlerimizdir.

Firmamızın sunduğu kiralama hizmeti sayesinde TTK 200 nem kurutma cihazını oldukça uygun fiyatlara alarak kullanabilirsiniz.

Cihaz kullanımı hakkında kiralama hizmetimizi sırasında gerekli bilgilendirmeleri yapmakla birlikte kullanım sürenizde yaşayabileceğiniz herhangi bir sıkıntıda da alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere destek ve yardımcı olmaktadırlar.

Kiralama süreniz ne kadar olursa olsun cihaz kullanıldığı süre boyunca bazı bakımların da yapılması gerekmektedir.

Nem alıcı ttk 200 kiralama firması olarak cihaz ile ilgili acil durumlarda müdahale edebileceğimiz belirterek basit bakımların tarafınızca yapılması için de gerekli bilgilendirmeleri yapmaktayız.

Mesela değişebilir ve kolaylıkla temizlenebilir hava filtresinin nasıl temizlenmesi gerektiği ve su haznesinin boşaltımının nasıl yapılması gerektiği konusunda sizlere yaptığımız uygulamalar.

TTK 200 nem alma cihazını kullanım sürenizde daha sağlıklı verim elde edebilmeniz için yardımcı olacaktır.

Ayrıca TTK 200 nem kurutma cihazını kiralarken olası durumlar için yardımcı olacak ek aparatları ve malzemeleri de sizlere sunmaktayız.

Böylece dilediğiniz durumlarda ihtiyacınız olacak malzemeleri de temin etmiş olacaksınız.

Nem Alma Cihazı TTK 200 sıfır dereceye kadar düşük sıcaklıkta bile sorunsuz bir şekilde çalışarak nem alma işlevini yerine getirmektedir.

Bu cihaz kolay taşınabilir olması avantajı ile her alanda kullanıma müsait inşaat alanlarında olsun, garaj ve otopark alanlarında, sera alanlarında, havuz içi alanlarda, arşiv odası, hastane, müze gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Aynı zamanda kiralama fiyatı bu cihazın çok düşük bir ücret karşılığı firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Cihazı kullanılacak olan sorunlu bölgeye kurup çalıştırıp gerekli talimatları size anlatım ile bilgilendirmesiniz sağlıyoruz.

#nemalmacihazıttk200 #nemalmacihazı #kiralıknemalmacihazı


Önceki Sayfa :

« Parke Kurutma

Sonraki Sayfa :

Nem Alma Cihazı TTK 100 »
( Toplam Oy : 38 ) ( Oyveren : 12 ) ( ortalama : 80 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Nem Alma Cihazı TTK 200 diğer nem alma cihazları arasında taşıma hafifliği ve oldukça sessiz çalışma özelliği ile en çok tercih edilen nem alma cihazlarından.
  • CRN NEM KURUTMA