Edirne Beton Kurutma Hizmeti

Edirne Beton Kurutma Hizmeti
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 3,1 Puan verildi

Edirne Beton Kurutma Hizmeti

Edirne beton kurutma hizmeti sadece Edirne ili ve ilçelerine özel kurutma cihazı kiralama hizmeti vermekte olup her türlü nem, küf ve rutubet sorunlarınıza çözüm sunmaktayız.

Bu tarz bir beton kurutma sağlıklı olmamakla birlikte beton uygulaması yapılan alanın tamamının eşit şekilde kuruması mümkün olmamakta ve ilerleyen zamanlarda bina sıklıkla nem alma sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır.

Ayrıca yaş betonun üzerine uygulanan yalıtım malzemeleri de zamanla işlevini yitirecek ve bina yalıtımsız olacağından dolayı kış aylarında soğuğu yaz aylarında ise sıcağı içeriye geçirip ısıtma ve soğutma maliyetlerinizi olduğundan daha fazla arttıracaktır.

Özellikle yukarıda saymış olduğumuz ilçeler Edirne’nin 3 büyük ilçesi olup, bu ilçelerde kentleşme süreci yeni başlamakta ve burada mevcut olan binaların sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirebilmesi için beton kurutma işlemlerinde kurutma cihazlarından faydalanılması gerekmektedir.

Edirne beton kurutma hizmetleri vermekte olan şirketimiz aracılığı ile kurutma cihazlarımızı satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.

Satın alımda da kiralamada da cihaz verdiğiniz adrese kadar teknik personellerimiz tarafından getirilmekte ve kullanılan alanın büyüklüğüne göre kullanım ayarlamaları yapılmaktadır.

Cihazın kullanımı teknik personellerimiz tarafından uygulamalı olarak anlatılmakta ve cihaz çalışır bir şekilde teslim edilmektedir.

Ayrıca beton kurutma işlemi esnasında cihaz için gerekli olabilecek tüm materyal ve ekipmanlar teslim sırasında firma personellerimiz tarafından temin edilmekte ve cihaz ile birlikte teslim edilmektedir.

Edirne beton kurutma hizmeti firması olarak sadece yaş beton kurutma işlemlerinde değil aynı zamanda yanlış ve dikkatsizce kurutulmuş olan betonlarda zamanla oluşan nemlenme sorunu ile de mücadele etmekteyiz.

Bu mücadelede de kurutma cihazından faydalanmakta ve ortamda bulunan nem dengesi kurutma cihazı tarafından dikkatli bir şekilde sağlanmaktadır.

Bu sağlamanın yapılabilmesi için ortamda bulunan fazla nem yoğunlaştırma teknolojisi ile suya dönüştürülmekte ve kurutma cihazının depo haznesinde bu su biriktirilmektedir.

Edirne beton kurutma hizmeti almak için bizi aradığınızda inşaatınız beton kısmına uygulayacağınız diğer tüm materyallerin siparişini verebilirsiniz.

Çünkü firmamızın çalışmış olduğu kurutma cihazı üstün performansı ile çok kısa bir sürede ve sağlıklı bir şekilde kurutma işlemini gerçekleştirmektedir.

Edirne il ve ilçelerinde yeni inşaat yapılaşması baya bir artmış durumda olup acil olarak bu yapılaşmaların hızlı bir yol alması için mutlaka beton ve şap atımı sonrası mutlaka kurutma yapılmalı.

Beton atımı sonrası bir süre ıslak kalabilir oda beton yüzeyinde çatlaklık oluşmaması ve beton sertleşmesi için sulama yapılan bir işlemdir.

Fakat daha sonrası beton suya doyacak ve bu su alınmazsa bir süre sonra nem ve daha sonrası ise rutubet ile küfe dönüşecek o yüzden mutlaka beton kurutma cihazı ile kurutulmalıdır.

Firmamız aracılığı ile bizden beton kurutma cihazını uygun fiyatlar ile günlük, haftalık ve aylık olmak üzere kiralayabilirsiniz.

#edirnebetonkurutmahizmeti #betonkurutmahizmeti #betonkurutma #betonnemikurutma #betonkurutmacihazı

( Toplam Oy : 28 ) ( Oyveren : 9 ) ( ortalama : 77.5 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Edirne beton kurutma hizmeti sadece Edirne ili ve ilçelerine özel kurutma cihazı kiralama hizmeti vermekte olup her türlü nem, küf, rutubet sorunlarınıza çözüm.
  • CRN NEM KURUTMA