Isımak Beton Nemi Alma Cihazı

Isımak Beton Nemi Alma Cihazı
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 5 Puan verildi

Isımak Beton Nemi Alma Cihazı

Isımak beton nemi alma cihazı bünyemizde mevcut olup beton nem alma kurutma ihtiyacınızda kullanabileceğiniz profesyonel olarak üretilmiş olan kurutma cihazlarıdır.

Bina da oluşan nem, küf ve rutubet gibi durumlarda özellikle kullanılan veya yeni bina yapımında atılan beton ya da şap uygulamaların kurutulmasında kullanılmaktadır.

Nem oluşmasının birden çok sebebi olsa da genelde hep aynı sebepler ile nemlenme olaylarını tetiklemekte olup bu gibi sorunlar yaşanmaktadır.

Bina içerisinde bulunan su borularının sızdırma yapması ve betonun bu yüzden ıslanarak nemlenmesi en çok görülen sebepler arasındadır.

Eğer bu tarz bir nedenden dolayı binanız nemlenme sorunu ile karşı karşıya kaldıysa öncelikle bu sorununun çözümünün yapılması gerekmektedir.

Aksi takdirde uygulanacak hiçbir işlem işe yaramayacak ve nemlenme sorunu kısa süre içerisinde tekrar kendisini gösterecektir.

Sorun çözüme kavuşturulduktan sonra nemlenmiş alan ısımak kurutma cihazı ile kurutulmalı ve kurutulan alan tamamen kazınarak tekrar beton atılmalıdır.

Atılan beton ise kontrollü bir şekilde ısımak cihazı ile kurutulmalı ve sonrasında yalıtım malzemeleri uygulanarak işlem tamamlanmalıdır.

Isımak beton nemi alma cihazı hem inşaat alanlarında hem tadilat alanlarında hem de yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilmekte ve kullanımı sırasında ortama hiçbir rahatsızlık vermemektedir.

Kullanımı son derece basit olan Isımak cihazları ortamda bulunan nemi yoğunlaştırmakta ve suya dönüştürerek ortamdan uzaklaştırmaktadır.

Isımak beton nemi alma kurutma cihazı sahip olduğu yüksek üfleme gücünü ekonomik anlamda kullanmakta ve bu gücü saatler boyu aynı performans ile devam ettirebilmektedir.

Ayrıca son derece kullanıcı ve çevre dostu olan bu cihaz çalışmak için harcadığı enerjinin tamamını ısı enerjisine dönüştürebilmekte ve son derece az bir enerji ile çalışmaktadır.

Bu durumda kullanıcıların ekstra enerji maliyeti ile karşı karşıya kalmasını önlemektedir.

Isımak beton nemi alma cihazı firması olarak cihazımıza son derece güvenmekteyiz.

Isımak ile yapılan beton kurutma işlemi sonrasında yapının bir daha nemlenme ve rutubetlenme olasılığı yok denecek kadar azalmaktadır.

Bunun sebebi ise sağlıklı bir şekilde kurutulan betonun üzerine uygulanan yalıtım malzemesinin beton ile kavuşması ve birleşmesi betonun kuru olmasından dolayı daha sağlam ve ayrılamaz bir şekilde olmasındandır.

Isımak beton nemi alma cihazı kullanılmadan beton kurutma işleminin yapılması istenmeyen olaylar ve ekstra maliyetler ile karşı karşıya bırakmaktadır.

Isımak cihazı satış ve kiralaması yapmakta olan firmamızın tavsiyesi ekstra maliyetler ödememek ve istenmeyen olaylar yaşamamak için mutlak suretle beton kurutma işleminde kurutma cihazından faydalanmanız olacaktır.

Bazı inşaat yapım sürecinde maliyet açısından kaçmak için doğal kuruma yani güneş ısısı sayesinde kurutulması sağlanır bu durum doğru değildir.

Güneş ısısı ile yapılan bir kurutma yöntemi sadece beton yüzeyini kurutacak beton içi ise ıslak kalarak ilerleyen zamanda nem oluşumu ve daha sonrası küf olarak karşımıza çıkacaktır.

Bu sebeple doğru olan yöntem bir kurutma cihazı yardımı ile olmalı çünkü cihaz sayesinde beton komple kuruması yapılmış olup ilerleyen zaman da ıslanmadığı sürece beton deforme olmayacaktır.

Firmamız ile irtibat kurduğunuz da bu gibi bilgileri daha detaylı ve doğru olarak alabilecek olup isterseniz yerinizde ücretsiz bir keşif yaparak hangi cihaz size uygun olacak tavsiyemizi almış olacaksınız.

#ısımakbetonnemialmacihazı #ısımakbetonnemalmacihazı #ısımakbetonnemalmakurutmacihazı #betonnemalmacihazı


Önceki Sayfa :

« Silo ve Depo Kurutma

Sonraki Sayfa :

Şap Nemi Kurutma »
( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Isımak beton nemi alma cihazı bünyemizde mevcut olup beton nem alma kurutma ihtiyacınızda kullanabileceğiniz profesyonel olarak üretilmiş olan kurutma cihazları
  • CRN NEM KURUTMA