Şap Nem Alma Makinesi

Şap Nem Alma Makinesi
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 5 Puan verildi

Şap Nem Alma Makinesi

Şap nem alma makinesi ile yapılan şap kurutma çalışmaları şapın uzun ömürlü ve çok daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Şap nem alma makinası güçlü motoru ve yüksek seviyede sıcaklık üfleyebilen menfezleri ile şap atılmış alanı kısa sürede kurutabilmekte ve şapın üzerine uygulanacak olan diğer malzemelerin çok daha sağlıklı bir şekilde uygulanabilmesini sağlamaktadır.

Şap nem alma makinesi kiralama firması olarak kurutma cihazı kullanma isteklerinizi iletmeniz halinde cihaz adresinize kadar getirilmekte ve gerekli tüm bilgiler tarafınıza ulaştırılarak cihaz sağlıklı ve çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Şap kurutma cihazları özellikle inşaat sektörü tarafından sıklıkla kullanılmakta olan cihazlardır.

Şap uygulamasının inşaat sektöründe bu kadar yaygın bir şekilde kullanılmasının nedeni beton atılan zemin üzerinde pürüzsüz bir görüntü elde etmektedir.

Bu pürüzsüz görüntü üzerine uygulanacak farklı materyaller ile göze hoş gelen bir zemini ortaya çıkarmak mümkündür.

Özellikle alışveriş merkezlerinde sıkça rastladığımız parlak zeminlerin bu şekilde parlak görünmesini sağlayan aslında atılan şap olmaktadır.

Ancak şapın pürüzsüz ve güzel görüntüye sahip olabilmesi için uygun şekilde kurutulması gerekmektedir.

Şap kurutulması son derece hassas bir işlem olup, kurutma işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır.

Ancak bu hususların içerisinde şap kurutmanın gerçekten sağlıklı olarak yapılabilmesi için ekstra önemli aşamalar bulunmaktadır.

Bu aşamaların ilki kurutma cihazı ile kurutulacak alan arasında dengenin sağlanmasıdır.

Bu dengeyi sağlayabilmek için kurutulacak olan alanın metrekare olarak bilinmesi gerekmektedir.

Bu metrekare bilgisi ışığında yeterli kapasiteye sahip olan kurutma cihazı temin edilmeli ve bu cihaz ile kurutma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Alanın büyüklüğünü karşılayamayacak küçüklükte bir cihaz ile çalışılması durumunda alanı kurutmak çok zaman almakta ve alan eşit bir şekilde yeterli derecede sıcak havaya maruz kalamadığından dolayı sağlıklı bir şekilde kurutulamamaktadır.

Böyle bir durumda ilerleyen zamanlarda şap atılan alanda nemlenme ve rutubetlenme sorunlarının ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Şap kurutma işleminde ekstra önemli aşamalardan birisi de cihazın doğru şekilde yerleştirilme aşamasıdır.

Bu aşamada dikkat edilmesi gereken kurutma cihazının alanının tamamını görebilecek ve ısıtabilecek şekilde yerleştirilmesi gerekliliğidir.

Bu yerleştirme sonrasında cihaz eşit bir şekilde alana sıcak hava üflemeli ve kurutmayı gerçekleştirmelidir.

Eğer cihaz doğru şekilde yerleştirilmezse alanın tamamında bazı yerler çok kuru bazı yerlerde çok ıslak kalabilmektedir.

Bu durumun yaşanması ilerleyen zamanlarda ıslak kalan yerlerde bulunan nem kurutulan alanlara yayılmakta ve şap atılan alanın üzerine uygulama yapılmasına engel olmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçerek şap nem alma makinesi hakkında bilgi alabilir ayrıyeten kiralama fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

#şapnemalmamakinesi #şapmakinesi #şapnemkurutmamakinesi #şapkurutma #şapnemalma

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Şap nem alma makinesi güçlü motoru ve yüksek seviyede sıcaklık üfleyebilen menfezleri ile şap atılmış alanı kısa sürede kurutabilmekte ve şapı hazır hale getirir
  • CRN NEM KURUTMA