Bina Şap Nemi Kurutma Cihazı

Bina Şap Nemi Kurutma Cihazı
Bize Ulaşın : 0545 857 77 70
Konuya 5 Puan verildi

Bina Şap Nemi Kurutma Cihazı

Bina şap nemi kurutma cihazı şap üzerindeki neme sıcak hava üfleme suretiyle nemi yoğunlaştırmakta ve suya dönüştürerek vakumlama yöntemiyle deposuna hapseder.

Daha sonra bu su dışarı aktarılarak suyun tahliyesi yapılmış olur ortamda mevcut olan nemi uzaklaştırmakta bu sayede şapın formunu bulmasını sağlamaktadır.

Bu işlemi çok kısa bir sürede yapabilmesinin altında yatan neden ise cihazın güçlü motoru ve geniş menfezleri sayesinde sıcak hava üflemesini ara vermeden yapabilmesidir.

Ara vermeden çalışma esnasında cihazın performansında herhangi bir düşme kesinlikle olmamakta ve cihazın iç ve dış aksamlarında herhangi bir ısınma meydana gelmektedir.

Şap kurutma cihazı şap üzerinde bulunan nemi yoğunlaştırma yöntemiyle ortamdan uzaklaştırmaktadır.

Bu yöntem ile ortamda bulunan neme sıcak hava üflenerek nem suya dönüştürülmekte ve bu su vakumlama tekniği ile cihazın deposuna hapsedilmektedir.

Kurutma cihazlarının sahip oldukları kapasite depolarının iç hacimleri ile ölçülmektedir.

Bu iç hacimler cihazlara göre farklılık göstermekte olup yaptığı uygulama aynı fakat güç farkı olduğundan daha çok nem çekme farkı yaratır.

Şap Kurutma cihazları belirttiğimiz gibi ara vermeden çalışabilmekte olup herhangi bir cihazda ısınma söz konusu değildir fakat ara ara cihazı kontrol etmek faydalı olacaktır.

Ancak bu ara vermeden çalışmayı gerçekleştirebilmek için deponun dolmaması sağlanmalıdır.

Çünkü cihazlar güvenlik önlemi olarak depolarının dolmasının hemen ardından çalışmayı durdurmaktadır.

Ancak firmamızdan satın alabileceğiniz ya da kiralayabileceğiniz cihazlarımızın tamamına bir tahliye hortumu takılabilmektedir.

Bu tahliye hortumu sayesinde suya dönüştürüldükten sonra depoda biriktirilen nem depoda biriktirilmemekte ve direk dış alana tahliye edilebilmektedir.

Bina şap nemi kurutma cihazı işleminin hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi için cihazın ara vermeden çalışması ve şap atma işleminin hemen ardından kurutma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Aksi takdirde şap üzerindeki nem şapın derinliklerine hızlı bir şekilde ilerlemekte ve şapın kurutulma işlemi uzun sürer.

Şap atıldığında alt kısımda bulunan betonun da bu nemden etkilenerek rutubetlenmesine neden olabilmektedir.

Bina şap nemi kurutma cihazı kiralama firması olarak tarafımızdan satın alabileceğiniz ya da kısa süreli ve küçük alanlarda yapacağınız çalışmalarınız için günlük olarak kiralayabileceğiniz şap kurutma cihazı firmamız tarafından adresinize kadar getirmekteyiz.

Cihaz kullanımı anlatılmakta ve kullanımı sırasında gerekli olacak tüm aparatları ile birlikte cihaz kullanıma hazır bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Bina şap nemi kurutma sırasında hızın, kontrolün çok büyük bir önemi vardır.

Bu hız ve kontrolü sağlayabilmek için kullanılması gerekli tek cihaz şap kurutma cihazı olmalıdır.

Şap kurutma cihazı dışında uygulanacak hiçbir yöntem ve hiçbir cihaz şapı hızlı ve kontrollü bir şekilde kurutamamaktadır.

Firmamızdan üstün teknolojiye sahip bu cihazları uygun fiyatlar ile kolayca kiralayabilirsiniz.

#binaşapnemikurutmacihazı #şapnemikurutmacihazı #şapkurutmacihazı #şapkurutma

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )

  • Bizi Takip Edin : 
  • Bina şap nemi kurutma cihazı şap üzerindeki neme sıcak hava üfleme suretiyle nemi yoğunlaştırmakta ve suya dönüştürerek vakumlama yöntemiyle deposuna hapseder.
  • CRN NEM KURUTMA