Nem Alma

CRN NEM ALMA firması Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine nem alma kurutma cihazı kiralama hizmeti vermekte olup uygun kiralama fiyatları ile bize danışmadan almayın

Zemin Kurutma Firması

Doğal yöntemler ile yani ısıtıcı ve güneş ısısı ile zemine eşit oranla dağılmaz ve nem tamamıyla kurumaz ve sonraki günlerde yeniden ortaya çıkarak daha büyük sorunlara da kapı aralar..

Konu Devamı

İnşaat Zemin Nemi Kurutma

Zemin kurutma işlemi kesinlikle yapılması gereken bir uygulamadır. Hem bina içinde yaşayacak olanların sağlıkları, hem de eşyaların ve duvarların zarar görmemeleri için asla atlanmaması gerekmektedir..

Konu Devamı

Şap Kurutmanın Yararları

Bu farklı yöntemlerin başında şapın kendisinin bekleyerek kurutulması gelmektedir ki bu şapın sağlıklı bir şekilde kurumasını engellemekte ve nemlenmenin artarak şap atılan betona işlemesine neden.

Konu Devamı

İnşaat Şap Nemi Kurutma

İnşaat şap nemi kurutma işleminde kullanılacak olan şap kurutma cihazını firmamız adresinize getirdiğinde son derece kolay olan kullanımı hakkında dikkat edilmesi gereken püf noktaları belirtmekte..

Konu Devamı

Şap Kurutmanın Faydaları

Şap kurutma cihazının kapasitesi şap dökülen alanın metraj olarak büyüklüğüne yetersiz geliyorsa bu durum hem zaman kaybına hem de nemlenmenin hızını arttırarak tüm alana yayılmasına neden olacaktır..

Konu Devamı

Ev Kötü Koku Giderme

Peki, ozonu evlerinizde nasıl ve hangi amaçlar için kullanacaksınız? Bu konuda ilk olarak söyleyebileceğimiz şey ozonu dilerseniz su ile temas halinde ya da dilerseniz ozon cihazları ile kullanılır..

Konu Devamı

Oda Küf Kokusu Giderme

Oda küf kokusu giderme amacıyla bu gibi küçük önlemlerin dışında asıl olarak yapılması gereken iş, mutlaka nem oluşumunu engellemeye yönelik tedbirlerin alınması ve devamında oluşan nemi giderilmeli..

Konu Devamı

Neden Ozonlama Yapılır

Atmosferin dışında ultraviyole ışınları, alçak kısımlarda ise yıldırım ile şimşeklerin etkisi ile doğal olarak oluşan ozon, günümüzde ozonlama sistemi yaratan ozonlama makineleri tarafından da insan.

Konu Devamı

Ozonlama Teknolojisi

Ozonlama teknolojisi ile giderilen kokular arasında başta sigara kokuları olmak üzere boya kokuları, medikal kokular, su kokuları, mutfakta yemeklerden oluşan kokular, çöp kokuları, arıtma tesisi.

Konu Devamı

Ozonlama Nedir

Ozonlama yapılarak genelde sudaki zararlı bakterileri öldürmek ve mikrobik oluşumlara engel olmak için dezenfektan yapılması düşünülse de günümüzde sadece suda değil birçok sektörde kullanım alanı bul.

Konu Devamı

Ozonla Kötü Koku Giderme

Ozon gazı ile ortamın havası değiştirildiğinden insan sağlığı da korunmuş oluyor. Ozonun deodorizma etkisi sayesinde mekânda bulunan hava kirliliği, kötü kokular ve rutubet kokusu da temizlenmiş oluyo.

Konu Devamı

Zemin Kurutmanın Faydaları

Bu sayede zemin üzerindeki nem zeminin derinliklerine inmeden yani daha zor alanlara ulaşmadan ortamdan uzaklaştırılabilmekte ve nemlenme sorunu ile karşı karşıya kalınmadan sorun çözülebilmektedir..

Konu Devamı

Ozonlama Ne İşe Yarar

Su ozonlama, hava ozonlama, havuz ozonlama, ozonun bakterilere küflere ve virüslere aynı zamanda da sigara ve benzeri şeylerin yaydığı kötü kokulara karşı kullanıldığında bunları giderici etkisi de bu.

Konu Devamı

Gıda Deposu Nem Alma

İmalathanelerde meydana gelen nemin genelde sebebi budur. Gıda nem alma firması olarak sizlere sunduğumuz hizmetler garantili ve kısa sürede kesin sonuçlar alabileceğiniz hizmetlerdendir..

Konu Devamı

Mağaza Nem Alma

Yoğun nemden dolayı giyim ve konfeksiyon sektörlerinde üretilen ürünler kolayca hasar görmektedir. Mağazalarda rastlanan nemin belirli sebepleri arasında mağazanın bina yapısını gösterebiliriz..

Konu Devamı

Otel Nem Alma

Otel ortamında bulunan nemli havayı içerisine alarak havanın mekanizma içerisinde yoğunlaşmasını sağlar ve dışarıya kuru ve temiz havayı tekrar göndererek ortamda bulunan havanın kurutulmasını sağlar..

Konu Devamı

İnşaat Alanlarında Kullanılan Elektrikli Isıtıcı

Uygun fiyat koşullarıyla kiralama seçenekleri, nem alma kurutma teknolojisini daha geniş çevrelere yaymakta. Satın almak ve bizi ya sahip olmak inşaat firmaları için ideal bir çözüm gibi görünüyor..

Konu Devamı

Beton Kurutma Cihazı

Beton nem kurutma cihazı ile beton kurutma işlemlerinizi hızlı, sağlıklı, beton formunu bulacak ve koruyacak şekilde yapmak için sistemsel bir şekilde çalışmakta olan cihaz parkurundan oluşmaktadır..

Konu Devamı

Beton Nem Alma Cihazı

Beton nem alma cihazı Alman teknolojisi ile üretilmiş bir makine olup, yüksek derecede ısı üflemesi ile beton üzerinde bulunan nemi ve rutubeti çok kısa bir süre içerisinde ortamdan uzaklaştırmaktadır.

Konu Devamı

Şap Nem Alma Cihazı Kiralama

Şap Nemi Kurutma cihazının tüm alanın tamamını etkisi altına alabilmesinin mümkün olmadığı büyük ve geniş alanlarda alanın tamamı parçalara ayrılmalı ve bu parçalar eşit bir şekilde kurutulmalıdır..

Konu Devamı

Isımak Isıtıcı İle Beton Kurutma

Isımak Nem Alma Kurutma cihazı sadece inşaat halinde olan betonarme yapılarda değil, aynı zamanda inşaatı tamamlanmış olan binalarda oluşan nemlenme ve rutubetlenme sorunlarına da çözüm bulmaktadır..

Konu Devamı

Şap Nem Alma

Bu hortumu cihazımızın deposunun arka kısmında bulunan girişe taktığınızda yoğuşmaya uğrayarak suya dönüşen nem bu hortum sayesinde depo içerisinde birikmemekte dış ortama tahliye edilmektedir..

Konu Devamı

Nem Alma Cihazı Nasıl Çalışır

Sizlere kışın ve yazın büyük rahatlık sağlayan bu nem alma cihazı nasıl çalışır? Nem alma cihazının çalışma stratejisi hakkında ilk olarak söyleyebileceğimiz elektrik ile çalışıyor olmasıdır..

Konu Devamı

Epoksi Nerelerde Uygulanır Nasıl Kurutulur

Epoksi nerelerde uygulanır nasıl kurutulur diye bir soru ile karşı karşıya kaldığımızda, başta da söylediğimiz gibi büyük kapalı mekânlar, işletme bazındaki yerler ve fabrikalar aklımıza gelen ilk seç.

Konu Devamı

Isımak Mazotlu Sıva Kurutma Cihazı

Bu özelliği sayesinde sıvayı çok daha kısa sürede kurutabilmektedir. Ara vermeden çalışması sırasında motor ısınması söz konusu olmadan ve performansından en küçük bir şey kaybetmeden çalışmaktadır..

Konu Devamı

Neden Sıva Kurutma Yapılmalı

Neden sıva kurutma yapılmalı dendiğinde aslında yapılan yapının sağlıklı olarak kullanılabilmesi ve ilerleyen dönemlerde yapının kullanımı sırasında daha az sorun çıkarması için cevabı verilebilmekte.

Konu Devamı

Kocaeli Sıva Nem Alma Firması

Sıva nemi alma firması Kocaeli çevresinde bulunan inşaatlarda, tadilatlarda ve yenileme çalışmalarında hizmet vermekte olup, sıva nemi kurutulacak alanın büyüklüğüne göre uygun cihazlar ile çalışmakta.

Konu Devamı