Nem Kurutma

CRN İnşaat kurutma hizmet verdiği iller arasında İstanbul, Ankara, Bursa, Bolu, İzmir ilçelerinde inşaat nem alma kurutma cihazı kiralama hizmeti vermektedir.

Epoksi Kurutma

Kuru bir epoksi çok daha sağlıklı bir zemin anlamına gelmektedir. Kısa zamanda etkili çözüm oluşturmasıyla adını duyurmuş olan firmamız sizin çok daha sağlıklı zemin üzerinde çalışmanız için gerekli..

Konu Devamı

Parke Kurutma

Firmamızla iletişime girmeniz halinde, memnuniyet seviyeniz gerçekten hatırı sayılır bir gelişim gösterecektir. Parke kurutma firması olarak bu sektörde hizmet veren önemli bir şirket karşınızda..

Konu Devamı

Ambar Kurutma

Ambarlarda çok değişik malzemeler veya ürünler saklanabilir. Nemli bir ortamda çürüme etkisi çok iyi bilinirken firmalar zarar etmemek için kuru bir ambar ortamına sahip olmak durumundadır..

Konu Devamı

Şantiye Kurutma

Hem teknolojimiz hem de cihaz kalitesi ile birlikte ortaya koyduğumuz tecrübeli eleman ayrıcalığı, bizden hizmet talep eden şantiye kurutma firmalar için gerçekten müthiş bir sonuç ortaya koymaktadır..

Konu Devamı

Ardiye Kurutma

Teknoloji yatırımlarıyla farkına hissettirmiş ve net bir şekilde ortaya koymuş olan firmamız en kaliteli cihazların kullanımı ile birlikte siz değerli müşterilere yardımcı olmaya devam ediyor..

Konu Devamı

Depo Kurutma

Bu konuda yapılan depo nemi kurutma çalışmaları, hem olumlu sonuç vermiş hem de pek çok firmanın adeta bu konuda çıkış noktası olmuştur. Depo nem kurutma çalışmaları için gerçekten eşsiz kaliteli maki.

Konu Devamı

İnşaat Kurutma

İnşaat Nemi Kurutma cihazlarımız sadece ortamda olması gereken nem dengesini sağlamamakta aynı zamanda ortamda bulunan havayı da temizlemekte ve çok daha yaşanabilir bir ortam sağlayabilmektedir..

Konu Devamı

Alçı Kurutma

Alçı nemi alma kurutma hizmeti vermekte olan firmamız aracılığıyla uygulamasını yaptığınız alçıları bünyemizde bulunan cihazlarımız ile kısa süre içerisinde ve sağlıklı bir şekilde kurutmaktayız..

Konu Devamı

Zemin Kurutma

Bu cihaz özellikle yeni atılmış zeminlerde bulunan nemi hızlı bir şekilde ortamdan uzaklaştırmakta ve ilerleyen dönemlerde rutubetlenme sorunu ile karşılaşma ihtimalinizi de ortadan kaldırmaktadır..

Konu Devamı

Yapı Kurutma

Peki yapıları kurutma işleminin nasıl yapılması daha sağlıklıdır? Bizler kurutma alanında profesyonel hizmet veren bir firma olarak sizlere ilk olarak yapıdaki ıslaklık boyutunu belirlemenizi önermek..

Konu Devamı

Rutubet Kurutma

Cihazın Kullanılacak olan yerini, rutubet derecesine, rutubetin yoğunluğuna ve rutubetin mekân da oluşturduğu hasarın tespitinin yapılmasına kadar dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır..

Konu Devamı

Duvar Kurutma

Ayrıca nem alma kurutma cihazı ile kurutma yapılması zaman bakımından çok daha kısa sürdüğü gibi, duvarın sağlığı ve işlevini geri kazanması açısından da pek çok kazanımları beraberinde getirmektedir..

Konu Devamı

Beton Kurutma

Sorununun giderilmesinin ardından kurutma cihazı kullanılması cihazın etkisini gerçek anlamda göstermesine olanak sağlamakta ve ortamda nem dengesi sağlandıktan sonra tekrarlanma olasılığını düşürmek..

Konu Devamı

Şap Kurutma

Şap nemi kurutma sadece nemlenme sorununun önlemek ile kalmamakta, aynı zamanda zeminin üzerine uygulanacak olan diğer materyaller için en doğru zemini hazırlamaya katkı sağlamaktadır..

Konu Devamı

Sıva Kurutma

Firmamızın teknik personelleri tarafından cihaz adresinize kadar getirilecek ve kullanımı hakkında gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapıldıktan sonra cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslimi..

Konu Devamı

Bina Kurutma

Özellikle yaşam alanlarınızda sağlıklı bir ömür sürmek ve yaşam alanlarınızın da kullanım ömrünü uzun tutmak istiyorsanız kurutma cihazlarından faydalanarak nem ve rutubetin meydana gelmesini engelley.

Konu Devamı

Boya Kurutma

Günümüzde boyalar artık silinebilir ve su bazlı boyalar olarak tercih edilmektedir. Evinizde yeni boya işlemi yaptıracaksınız boya işi bittikten sonra belirli bir zaman dilimini boyanın kuruması için.

Konu Devamı

Nem Kurutma

Nemin belli bir bölümü de binanın inşaat esnasında aldığı yağışlar ve benzeri durumlardan kaynaklı ya da tuvalet, banyo ile mutfak tıkanıklıklarının önemsenmemesi nedeni ile buralardaki temiz veya pis.

Konu Devamı

Nem Alma

Bunun için de mekân sahibi, cebinden ekstra masraf ödeyerek nem alma, nem kurutma ve rutubet kurutma işlemleri için profesyonel bir destek alması daha da büyüyecek sorunların önüne geçmek için gerekli.

Konu Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 800

Nem alma cihazı TTK 800 sayesinde geniş alanlardaki nemi, rutubeti kurutarak hem eşyalarınızın, ürünlerinizin hem de yapıların nemden dolayı zarar görerek maddi ve manevi hasar açmasını önleyebilirsin.

Konu Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 650

Nem alma cihazı TTK 650 kiralama firması olarak bu ürünü tercih etmenizdeki en önemli olumlu sonuçlardan birisi de %90 a varan nem yoğunluğunu bile nemi alarak kurutma ve dengeleme hizmeti sunmasıdır..

Konu Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 400

Nem Alma Cihazı TTK 400 nem kurutma cihazı verimli bir şekilde nem alma işlemini yapmasının yanı sıra aynı zamanda temizlik be bakım aşamalarında da kolaylığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir..

Konu Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 350

Güç olarak oldukça geniş bir nem alma kapasitesine sahip olan TTK 350s nem kurutma cihazı ayrıca ayarlanabilir özelliğinin yanında sayaçları ile de ne kadarlık ve hangi ayarda çalıştığını da görebile.

Konu Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 200

Kiralık Nem alma cihazı TTK 200 günlük kullanım için mağazalarda, iş yerlerinde, ofisinizde veya evinizde nem alma işlemlerini gerçekleştirmek için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir cihazdır..

Konu Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 175

Kurutma özelliği baz alınarak buna uygun bir şekilde güç kapasitesi ile üretilen TTK 175s nem alma cihazı boy olarak da yükseltilerek kullanılabilmesi için gerekli aparatları ile birlikte sizlere kira.

Konu Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 170

Nem Alma Cihazı TTK 170 serisinin nem alma kapasitesi olarak en güçlüsü olmakla birlikte profesyonel bir hizmet ve verim almak için nem alıcı TTK 170 ürününü firmamızdan kiralamak mümkündür..

Konu Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 125

Nem alma cihazları pahalı olmakla beraber her zaman kullanılmakta olan bir cihazlar değildir bu sebeple firmamız aracılığı ile belli bir ücret karşılığı çok paralar vermeden bu cihaza sahip olun..

Konu Devamı

Nem Alma Cihazı TTK 100

Nem Alma Cihazı TTK 100 kodlu ürünümüz sayesinde nem sorunuzu en az seviyeye indirgeyebilir ve nem alma alıcı TTK 100s ürününü temin etmek için kiralama firması olarak bizleri arayabilirsiniz..

Konu Devamı